Herečka Sara Sandeva ve Varech: Setkání s Josefíkovou a kino s Prachařem
Zdroj: herminapress

Herečka Sara Sandeva ve Varech: Setkání s Josefíkovou a kino s Prachařem

Vytvořeno dne 25.08.2021

Řeč je o jejích dlouhých vlasech, které by jí mohla závidět nejedna žena. Sara Sandeva by ale nejraději sáhla po nůžkách. Jakmile dotočila novinku Dvojka na zabití, chtěla své lokny výrazně zkrátit, ale nebylo jí to dopřáno.

„Jakmile jsem dotočila seriál, těšila jsem se, že se ostříhám!“ přiznala Sara hned po natočení novinky Dvojka na zabití, kde hraje mladou policistku Karolínu Světlou. „Zjistila jsem ale, že do vlasů nemůžu zasáhnout víc. Třeba mikádo si nemůžu dovolit, protože v Divadle Na Fidlovačce začínám zkoušet hru Kouř, kde hraju Kotě – a tam ty dlouhé vlasy zkrátka patří,“ prozrazuje herečka, která prozatím nemusela účes kvůli práci radikálně měnit.

Prázdniny jsou sice v plném proudu, ale Sara si prozatím užívá víc práce než volna. „Jedu do Karlových Varů na premiéru filmu Alenky Dolákové Zrcadla ve tmě, protož to si myslím, že bude velký zážitek – a moc se na to těším.“ Večírky tak prý zůstanou na festivalu bez její účasti. „Nejsem večírkový typ a několik za sebou bych jich určitě nezvládla. Mě baví ta atmosféra a taky záleží na tom, s kým tam jste,“ prozrazuje Sara Sandeva, která má své kořeny v Makedonii. „Určitě se tam chci podívat v září, až budu mít po premiéře. Nebyla jsem tam už rok a půl a moc mi chybí rodina, jídlo... Věřím, že to vyjde!“ doufá půvabná herečka, kterou diváci uvidí v novince Dvojka na zabití už od 4. září na obrazovkách televize Prima