Herečka Tereza Ramba zastavila casting. A naštval jí Vojta Kotek
Zdroj: herminapress

Herečka Tereza Ramba zastavila casting. A naštval jí Vojta Kotek

Vytvořeno dne 01.06.2022

Herečka Tereza Ramba přiznala, že i když se po Rafťácích ve filmu nesvléká, roli ve snímku Betlémské světlo brala všemi deseti. Jen jí naštval expřítel Vojta Kotek.

„Režisér Jan Svěrák mi napsal, že má roli, kterou bych nádherně zahrála, ale že je ve scénáři pořád nahatá. Byl přesvědčený, že to nevezmu, protože se od Rafťáků, které mi všichni neustále hází na hlavu, nesvlékám. Zeptala jsem se ho, jestli je pro něj důležitější spirit, nebo prsa. On na to, že někdy oboje,“ vysvětluje herečka Janovi Krausovi v jeho show původ svého nahého portrétu, který byl součástí kampaně k filmové novince otce a syna Svěrákových Betlémské světlo, a v nadživotní velikosti dráždil chodce a řidiče po celé zemi.

Když si přečetla scénář, okamžitě režisérovi zavolala, ať zastaví castingy, že tu roli moc chce, včetně všech nahých scén. „Můj parťák Vojta Kotek mě ale moc nepotěšil, protože hned na začátku natáčení měl poznámku o tom, že se to teda všechno nějak změnilo (v minulosti tvořili pár), čímž mě neskutečně naštval,“ směje se Tereza. A s nadhledem dodává: „Ale co! Můj muž mi furt říká, jak jsem nádherná a krásná. Tím mě za posledních pět let vykrmil tak, že tomu věřím. Jsem vykrmená láskou.“