Půvabná Ája z Ulice porodila: Bára Mudrová dala chlapečkovi krásné jméno!
Zdroj: herminapress

Půvabná Ája z Ulice porodila: Bára Mudrová dala chlapečkovi krásné jméno!

Vytvořeno dne 30.05.2022

Divákům oblíbeného seriálu TV Nova Ulice se Bára Mudrová představila jako mazaná mrcha Ája, která se neštítila žádné špatnosti. Za poslední díly si ale prošla obrovskou proměnou, také proto, že se stala maminkou. Teď si novou životní roli užívá i v soukromí.

Rusovlasá herečka porodila v pražské nemocnici Na Bulovce chlapečka. „Už je to pár dní. Jsme v pořádku a teď konečně i doma. Sláva všem maminkám, které porod zvládly. Vítej u nás, Kristiánku,“ svěřila se Mudrová a zároveň prozradila krásné jméno, které mu zvolili s přítelem Martinem Proškou.

Ještě před pár týdny měla představitelka Áji plnou hlavu starostí, jestli náhodou nebude nepotřebná. „Mám ještě mraky plánů. Bojím se toho, že zůstanu doma a budu nevyužita, bojím se prázdnoty nebo že zůstanu oddělena od toho pracovního světa, tak plánuju. Dokonce jsem si domluvila jedno natáčení,“ přiznala herečka v pořadu Volejte Novu. Teď už jí ale pocit prázdnoty přešel a s novorozeným synkem má jistě plné ruce práce.

Ostatně zkušenosti a rady může sbírat od svých seriálových kolegyň. Není to tak dávno, co její kamarádka a představitelka Alice Eva Hacurová porodila holčičku Ladu. Chlapečka pro změnu loni porodila Eliška Hanušová, která hraje přítelkyni Franty Báru.

O pár týdnů dřív, než bylo v plánu se herečce Malvíně Pachlové alias servírce Šárce narodila koncem loňského roku dcera, jež dostala exotické jméno Enola.

Seriál Ulice v posledních měsících zažívá doslova baby boom. Své těhotenství oznámila jako poslední i představitelka tmavovlasé a rozdováděné Jany Sára Affašová. Ta čeká miminko se synem Miroslava Donutila Martinem. Legendární herec se tak poprvé stane dědečkem.