Nový film s Jakubem Prachařem a Terezou Ramba začal nočním natáčením. Kdo se ještě ploužil tmou?
Zdroj: herminapress

Nový film s Jakubem Prachařem a Terezou Ramba začal nočním natáčením. Kdo se ještě ploužil tmou?

Vytvořeno dne 30.05.2022

Před několika dny začalo natáčení dobrodružné romantické komedie Buď chlap!, která představí v hlavní roli Jakuba Prachaře coby typického pětatřicátníka, jenž nemá odvahu dělat v životě to, co by ho skutečně naplňovalo. Po náhodném setkání s láskou z dětství svůj dosavadní život přehodnotí a rozhodne se stát opravdovým mužem.

„Film je o klukovi, který se rozhodne přesvědčit svoji dětskou lásku o tom, že je opravdový chlap. A tak odjede na ‚chlapský‘ kurz do Tater, kde se mu ale nedaří úplně tak, jak očekával,“ popsal děj filmu režisér Michal Samir, který má za sebou snímky jako Hany, Polednice či seriály Profesor T. nebo Iveta.

Kombinace hlavního hrdiny s herečkou Terezou Ramba byla také jasná téměř od začátku. „Je vždycky hodně složité najít ústřední pár tak, aby fungoval. I ve světě najdete spoustu příkladů, kdy se vyberou velké hvězdy, ale film nakonec vůbec nefunguje, protože spolu nefungují ti herci. A nám přišlo, že Kuba s Terezou jsou v rámci té chemie úplně přesní,“ vysvětlil Michal Samir.

Maminka dvou dětí si natáčení se svým hereckým partnerem užívá. „Kuba je jeden z mála českých herců, se kterými jsem nikdy nic netočila. Známe se ale dlouho a dlouho jsme kamarádi. A je vždycky fajn pracovat s někým, koho znáte, můžete se od toho odpíchnout,“ svěřila se Tereza Ramba.

Během prvních natáčecích dnů se na place objevily také například Ester Geislerová, Sabina Remundová, Naďa Konvalinková, Ivana Chýlková, Igor Bareš či Ondřej Sokol. Buď chlap! se bude natáčet do druhé poloviny června a zásadní scény budou vznikat ve slovenských Vysokých Tatrách. Do kin by měl snímek přijít 23. 3. 2023