Hrát se na Letní scéně Divadla Bolka Polívky bude! Oblíbené inscenace diváci uvidí ve Slavkově, Mikulově a Brně
Zdroj: Archiv

Hrát se na Letní scéně Divadla Bolka Polívky bude! Oblíbené inscenace diváci uvidí ve Slavkově, Mikulově a Brně

Vytvořeno dne 29.05.2020

Po několikaměsíční pauze, kdy muselo být Divadlo Bolka Polívky uzavřeno a nabízelo svým fanouškům alespoň sérii tematických livestreamů a podcastů, připravuje již popáté program svých Letních scén. Komediální i vážnější tituly, skvělé herecké výkony a koncert – vše konečně naživo – si budou moci diváci vychutnat v příjemném prostředí pod širým nebem a hned ve třech lokalitách. Od 6. do 8. července se bude hrát na nádvoří zámku Slavkov – Austerlitz, od 13. do 17. července v Amfiteátru v Mikulově a od 20. července do 1. srpna v Biskupském dvoře Moravského zemského muzea v Brně. Předprodej vstupenek je spuštěn od 27. května online prostřednictvím sítě GoOut nebo na pokladně Divadla Bolka Polívky. Lístky diváci pořídí od 190 Kč do 690 Kč.

„Bezpečnost diváků i umělců a našich zaměstnanců pro nás zůstává na prvním místě, takže počet míst v hledišti bude omezený. Snažíme se ale vše připravit tak, abychom mohli co nejpružněji reagovat na případné další uvolňování hygienických opatření, i když současně počítáme i s krizovým scénářem. Prodej lístků budeme přizpůsobovat aktuální situaci,“ říká ředitel Divadla Bolka Polívky Ondřej Chalupský.

Letní scéna Divadla Bolka Polívky nabídne řadu titulů ze své vlastní produkce.

Letní scéna Divadla Bolka Polívky nabídne řadu titulů ze své vlastní produkce, jako jsou například inscenace Šašek a syn, DNA, Srnky, Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho či Rebelky. Ani letos nebudou diváci ochuzeni o tituly spřízněných scén, jako je divadlo Studio Dva a další. Chybět tak nebudou divácké hity Caveman, Vysavač či Otevřené manželství. Příznivci zpěvačky Moniky Absolonové se mohou těšit na její koncert. Program Letní scény Divadla Bolka Polívky 2020 bude opravdu bohatý. Již podruhé se budou představení odehrávat na třech krásných místech v Jihomoravském kraji – kromě „domovského“ Brna a jeho magického Biskupského dvora také v malebném barokním Slavkově nebo v amfiteátru v okouzlujícím Mikulově.