Igor Bareš: Splnil se mi sen, koupil jsem hrob po Kemrovi!
Zdroj: herminapress

Igor Bareš: Splnil se mi sen, koupil jsem hrob po Kemrovi!

Vytvořeno dne 27.05.2022

Obcházení hrobů a sbírání netradičních věcí ze hřbitovů je podivná záliba Igora Bareše (56). A teď se mu povedl opravdový „kauf“, o kterém dlouho snil. Podařilo se mu koupit hrob po legendárním herci Josefu Kemrovi.

O svém věčném odpočinku díky své zálibě už dlouhodobě a dopředu přemýšlí a nikde se tím netají. „Když jsme se o tom s kolegy tenkrát ještě v Národním divadle bavili, náš rozhovor zaslechla kolegyně Marika Procházková Skopalová. Říkala: Tak já vám prodám hrob po Kemrovi,“ prozradil Bareš v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Takový „klenot“ mu spadl do klína takřka bez sebemenší zásluhy.

„Říkal jsem, že je to splněný sen, mít hrob po Kemrovi. Za několik tisíc je teď náš,“ liboval si herec, obzvlášť při dnešních cenách. Pochopitelně se tápal po tom, jak jeho kolegyně k takovému skvostu přišla. „Vždyť my jsme spolu žili. Kemr si celý život platil hrob U Matěje, ale když umřel, dala jsem urnu k sobě do hrobu, který je taky U Matěje, a tamten Kemrův je volný,“ vysvětlila herečka Barešovi.

Se svou manželkou Antonií Talackovou už hrob dokonce využili. Uložili tam její maminku a babičku. Nebožtíci z Barešovy rodiny jsou uloženi v rodinné hrobce v Olomouci.