Převratná změna v životě zpěváka Petra Kutheila. V září nastupuje za katedru
Zdroj: herminapress

Převratná změna v životě zpěváka Petra Kutheila. V září nastupuje za katedru

Vytvořeno dne 27.05.2022

Zpěvák Petr Kutheil a jeho partnerka tanečnice Markéta Šandová přišli do Bagel Lounge na pražské Malé Straně uspokojit chuťové pohárky. Rychlou stravu mají rádi a k snídani to považují za ideál. I oni si musí hlídat váhu.

„Teď přes léto mám hodně práce, tak se udržuji v kondici. Hraji fotbal za VIP osobnosti. Zrovna o víkendu jsem 3x 20 minut běhal po hřišti, protože pan Skamene si pokuřoval a odmítal střídat. Pak máme s Markétou dětský pořad Ahoj děti. Máme úspěch, jezdíme po republice a hned si to spojíme s výletem po okolí,“ uvedl Petr Kutheil.  Markéta zase nesmí během dne tzv. uzobávat, to si pak váha dělá, co chce. „To kila ani pak nestačím vytancovat a musím se v jídle lehce omezit. Naštěstí to není nic dramatického. V Semaforu jsem začala dostávat i pěvecké role, nově chystáme ve Státní opeře představení operety Ples v hotelu Savoy, namluvila jsem knížku, spolu s Petrem připravuji naše představení Ahoj děti. Je to pestré a je toho tak akorát, abych všechno kvalitně stíhala.“

V životě Petra Kutheila v září dojde ještě k jedné převratné události. „Přes covid jsem si našel práci ve školství a teď přišla paní ředitelka, abych od září dělal čtvrťákům třídního učitele. Potetovaný třídní učitel a ještě k tomu zpěvák, no nevím. Už jsme měli i seznámení s rodiči, měli zvídavé otázky a myslím, že jsem obstál. Tak studuji na Karlově univerzitě, abych mohl učit. Hodně se na to těším. Ale zpívat nepřestanu. Práce mám momentálně hodně a vůbec mi nechybí, že nejsem v žádném novém muzikálovém projektu. S tou školou budu mít i finanční jistotu, pořád je to instituce, která za vás platí sociální a zdravotní pojištění a co si budeme povídat, ne každý herec a muzikant to má v pořádku. Mám klid,“ usmíval se spokojený Petr Kutheil.