Ilona Csáková je poloviční!  Prozradila recept, jak shodila kila
Zdroj: herminapress

Ilona Csáková je poloviční! Prozradila recept, jak shodila kila

Vytvořeno dne 01.05.2022

 

Vyzkoušela už mraky diet, ale skutečně zabrala až ta poslední. A výsledky jsou neuvěřitelné. Ilona Csáková (51) je jako lunt. Dokonce ji nepoznali ani kolegové z branže ve slovenské televizi. 

S dlouhými vlasy, propadlými tvářemi a výraznými brýlemi se předvedla zpěvačka ve slovenském pořadu Inkognito. S její identifikací neměli problémy jen známé osobnosti, kteří hádali se zavázanýma očima, ale také diváci u televizních obrazovek. „Já jsem ji vůbec nepoznala,“ psala na sociální síť jedna z divaček. Csáková totiž zcela změnila vizáž.

A to nejen v obličeji. Pro změnu se rozhodla celkově. Během covidové pandemie se opět pustila do hubnutí a teď sklízí ovoce. „Oblíbila jsem si LC stravu, low carb. Je to strava se sníženým obsahem cukru, bez mouky a lepku,“ vysvětila Csáková, jak upravila svůj jídelníček. Nejedná se ale o žádnou drastickou hladovku, Ilona si klidně může dopřát koláče, ale i hamburgery. Vše ovšem upravené, tak aby to zpěvaččině dietě vyhovovalo.

Nejhůř se Csáková cítila ve svém těle po porodu druhého syna, byla na prahu čtyřicítky a dokonce zvažovala ukončení kariéry. Držela různé hladovky, čímž si rozházela metabolismus. Zpětně teď vidí, že to byla chyba a že vyvážená strava funguje v jejím případě nejlíp.

 

 

 

 

Default User Image
Dana, 02.05.2022 06:32
Dávám ji za pravdu, mám tu samou zkušenost. Bez mouky, bez cukru a jde to fakt samo.