Jablko nepadlo daleko od stromu. Dcera Laurinové a Vojtka sbírá herecké zkušenosti v seriálu Sestřičky
Zdroj: herminapress

Jablko nepadlo daleko od stromu. Dcera Laurinové a Vojtka sbírá herecké zkušenosti v seriálu Sestřičky

Vytvořeno dne 12.04.2021

Na její mamince seriál Sestřičky stojí. Dnes jeho diváci poznají Valentýnu Vojtkovou. Ta podobu s maminkou Sabinou Laurinovou nezapře. A stejně jako Sabina před lety v seriálu Chlapci a chlapi také Valentýna v Sestřičkách začíná rolí pěkné potvůrky.

Video soubor

V seriálu Sestřičky si Valentýna Vojtková střihne roli biatlonistky Marty, která v kvalifikačním závodu porazí favoritku Andy (Amélie Pokorná), ale ne čistě. Nabídku negativní role, do níž ji obsadila castingová agentura, však přijala ráda. Valentýna totiž studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka a každá zkušenost s kamerou a zkušenějšími kolegy se velmi hodí.

Zač je toho loket, okusila osmnáctiletá dcera herečky Sabiny Laurinové a zpěváka Pepy Vojtka, Valentýna, v seriálu měrou vrchovatou. Poprat se musela nejen s chladným počasím, ale i se svou kamarádkou Amélií Pokornou. Scénář jim totiž předepsal potyčku, během které do došlo i na pěsti.

Z maminčiny přítomnosti ale začínající herečka nervózní být nemusela. Během natáčení se nepotkaly. Pracovat s maminkou a s rodinou obecně je velmi těžké. Je to závazek. Už proto, že kritika od rodiny bolí víc než od cizího člověka, říká Valentýna Vojtková. Nikdy u nás v rodině nesměla být kritika bolestivá, aby ublížila. Spíš se snažíme poradit, navést. Něco si z toho pak můžeme vzít, a něco nechat uchem projít dál, vysvětlila v pořadu Shovtime Sabina Laurinová. Její podobu s dcerou přesto budete mít možnost porovnat.

Sabinu Laurinovou i Valentýnu Vojtkovou uvidíte v Sestřičkách v pondělí ve 20.15 na Primě.