Jak se fotili vyznamenaní umělci, když na Hradě zhasly kamery...
Zdroj: Se svolením František Jirásek

Jak se fotili vyznamenaní umělci, když na Hradě zhasly kamery...

Vytvořeno dne 10.03.2022

Je to pár dní, kdy prezident republiky Miloš Zeman předal státní vyznamenání. Mezi vyznamenanými nechyběly ani populární osobnosti.

Patřili mezi ně především Jiřina Bohdalová, Pavel Trávníček, Radim Uzel, Karel Vágner,  Josef Dvořák, Jožka Černý a také Ivana Gottová, která převzala za zesnulého manžela Karla Gotta Řád bílého lva první třídy.

Když pak zhasly televizní kamery a přítomní se, tentokrát bez rautu, rozcházeli do svých domovů, byla příležitost pořídit několik společných pamětních fotografií, které nafotil známý fotograf František Jirásek. Podívejte se do naší fotogalerie, jak to dekorovaným umělcům slušelo.  

 

 

 

Default User Image
Vladimír, 10.03.2022 13:17
Je skvělé, že byli oceněni opravdoví umělci, kteří svým uměním potěší a baví lidi dlouhá léta. Co jméno, to legenda za kterou stojí kus dobrého života a nádherné písně, filmy a hudba. Zasloužené ocenění a úcta, která jim patří.
Default User Image
veselý barman, 10.03.2022 14:43
Bavím deně sposty lidí, o víkendu i okolo tisíce, dle Vaší definice bych měl také dostat vyznamenání. Je to tak správně?
Default User Image
Zdenka, 10.03.2022 13:45
O inteligenci lidí kteří přispěli do diskuze si snad každý soudný a příčetný člověk udělá názor sám. Meritum příspěvku paní senátorka Němcové jim naprosto uniklo. Nebylo to o vyznamenaných, ale o našich věrolomných prezidentech. Ano přesný popis jejich letité práce ve prospěch Ruska. Snad ani malé děti už by napřesvědčili o šlechetných úmyslech svých názorových obratů. Bohužel. Ke škodě této země jsou solidní, názorovně pevní a morálně ukotvení lidé stále bez šance měnit veřejný prostor. Místo poděkování a úcty odporné komentáře hloupých lidí. Ano i to je naše dnešní realita.
Default User Image
Nick, 10.03.2022 14:13
Co tam na té jedné fotografii dělá Volný, to nechápu. Ten se nacpe všude.
Default User Image
Metálprovšechny, 10.03.2022 14:39
To vyznamenání již nemá větší hodnotu než diplom za plavání z první třídy. Stejně jako pro mě nemá hodnotu ten člověk kterému někteří říkají prezident.