Je pár rozchodů, za které se dodnes stydím, přiznává svůdkyně z Ordinace
Zdroj: Mall.tv

Je pár rozchodů, za které se dodnes stydím, přiznává svůdkyně z Ordinace

Vytvořeno dne 10.11.2020

Herečka Marta Dancingerová (29), známá jako boxerka Erika z Ordinace, dlouho nevěděla, jak na vztahy. Dnes už maminka malého Toníka přiznává, že největší problém jí dělalo se s někým rozejít a být upřímná. Po pár nepříjemných zkušenostech se naučila dávat svoje city najevo a už v pětadvaceti založila s hereckým kolegou Markem Pospíchalem (43) rodinu. Na tak trochu bláznivé a bezdětné časy si zavzpomínala ve své poslední roli v seriálu Terapie sdílením, ve kterém si zahrála akční, optimistickou, ale taky dost naivní nejlepší kamarádku nevěsty.

Vztahy na displejích nejen láskyplně začínají, ale i nelítostně končí.

Na rozlučku se svobodou vzpomínají obvykle její aktéři ještě hodně dlouho. Ta, kterou uspořádá v seriálu Terapie sdílením Marta Dancingerová pro budoucí novomanželku v podání Sandry Černodrinské, není výjimkou. Přitom začíná tak nevinně a nic nenasvědčuje tomu, že by poklidnou dámskou jízdu mělo něco narušit. Až do chvíle, než všechno změní jediná esemeska.

Stejně jako ve dvou už odvysílaných dílech, ve kterých si zahráli Eva Josefíková, Zdeněk Godla nebo Jakub Žáček a které jsou k vidění na internetové televizi Mall.tv, ve třetí epizodě příznačně nazvané Rozlučka sehraje hlavní roli krátká zpráva. Pár znaků přitom stačí, aby události nabraly nečekaný spád. A to nejen v televizi, ale i v reálném životě.

Myslím, že bych si měla udělat kolečko a pár klukům se omluvit.

Častým tématem řešeným právě prostřednictvím mobilních telefonů přitom bývají vztahy. Na displejích nejen láskyplně začínají, ale i nelítostně končí. „Sice jsem se nikdy s nikým po esemesce nerozešla, ale je pár rozchodů, na které určitě nejsem pyšná a dodnes se za ně stydím. Myslím, že bych si měla udělat kolečko a pár klukům se omluvit. Když jsem byla mladá, tak jsem rozchody neuměla řešit, neuměla jsem být upřímná. Vždycky jsem se to tomu partnerovi snažila říct trochu jinak, aby to líp unesl. Měla jsem za to, že to pro něj bude lepší, ale nebylo. Rozhodně to na mě ten dotyčný poznal a jestli ne v tu chvíli, tak později určitě ano. Ve finále jsem z toho nevyšla úplně nejlíp,“ vzpomíná Marta.

Za vznikem nového internetového seriálu Terapie sdílením stojí tvůrčí trio Ester Geislerová, Johana Ožvold a Karel Spěšný a jeho třetí díl Rozlučka je právě teď zdarma k vidění na www.mall.tv.