Mladá zpěvačka Nelly ukázala jinou tvář: Vydala hororový singl a klip
Zdroj: Archiv Nelly

Mladá zpěvačka Nelly ukázala jinou tvář: Vydala hororový singl a klip

Vytvořeno dne 09.11.2020

 

Mladou zpěvačku Nelly Řehořovou (19), kterou můžete znát jako stále usměvavou a milou mladou slečnu např. z muzikálů Kvítek mandragory jako šestnáctiletou Magdu nebo Kocour v botách jako princeznu Anežku, ale taky jako dětskou herečku (Strašidla –role Ester, Špunti na vodě –role Bára), tak mnohé překvapí ve své současné autorské tvorbě.

Zpěvačka sevrhla na sólovou práci a představuje se nejen jako spoluautorka, textařka, ale i ve zcela nové image, jak hudební tak vizuální. Její strašidelný singl s videoklipem Duch zcela vybočuje ze zaběhnutých českých poměrů, doslova šokuje svým tématem a vizuální podobou klipu. Používá metafory,dává tak fanouškům prostor kpřemýšlení o tom, co tím vlastně chtěla říct. Sama zpěvačka přiznává, že je to směr, kudy chce ve své tvorbě jít. Být autentická a vycházet ze svých pocitů.

Nelly chce být autentická a vycházet ze svých pocitů.

„I když se písnička může zdát někomu drsná nebo temná, jistou naději a víru, že to nikdy nevzdám a dokážu, co chci tam je. Každý se občas může cítit jako duch a já to tak měla. Ačkoliv jsem tvrdě pracovala a udělala cokoliv, nikdo mě nevnímal a nebral vážně. Ze svých pocitů jsem se vždycky vypsala a to mi na chvíli pomohlo,“ vysvětluje Nelly.

Na scénáři videoklipu se zpěvačka sama také podílela, měla od začátku jasnou představu, jak by klip měl vypadat. Ale vzhledem ktomu, že natáčení bylo ovlivněno opatřeními k současné situaci, které se musely dodržet, nakonec vznikl videoklip, který přímo nesouvisí smyšlenkou písničky.  Podtrhuje ji však svou atmosférou zasazenou k aktuálnímu období Dušiček a Helloweenu. Zpěvačka tak nechává na samotných divácích pochopení myšlenky, co je iluze a co vychází zjejich pocitů.