Jitka Asterová jde na módu přes Instagram. Sledovanost stoupá
Zdroj: herminapress

Jitka Asterová jde na módu přes Instagram. Sledovanost stoupá

Vytvořeno dne 30.05.2022

Módní přehlídka Naty Šaty nabídla bohatý program, kde se před každým módním výstupem představili tanečníci s programem zaměřeným na téma přehlídkového bloku. Herečku Jitku Asterovou bylo možné vidět hned v několika modelech Naty Šaty.

„Tohle není moje první přehlídka. Musím se pochlubit, protože na svoje stará kolena jsem na módním mole docela často. Nechápu to, nikdy to nebyl můj sen. A teď se tím tak trochu živím,“ uvedla v úvodu Jitka Asterová.

Měla trému, že nestihne převleky a dokonce čekala nějaký trapas. „Kývla jsem na nabídku modelky s tím, že nepůjdu na podpatcích. A dneska jsem si přinesla boty na  patnácticentimetrových šteklích,“ křižovala se Jitka Asterová a dodala: „Mám na Instagramu profil, jmenuje se Trendy Asterka. Měla jsem také jednou období pohodlného oblečení, ale pak jsem přišla na to, že se prezentuji nejen jako herečka, ale i jako žena. Nekupuji na sebe draho, sleduji slevy a výprodeje. Baví mě to hledat. Ulovím kousek, zazářím a pošlu dál nebo si s kamarádkami půjčíme věci na půl roku. Máme to vychytané.“

Mezi profesionálními modelkami se neztratily moderátorka Zuzana Bubílková, muzikálové zpěvačky Nikola Ďuricová, Genny Ciatti, Michaela Nosková, herečky Pavlína Mourková a Hana Sršňová, roli modelky si zkusila také Monika Trávníčková či 3. Muž roku 2021 Dominik Chabr. Přehlídku moderovala herečka Michaela Dolinová. Zazpíval zpěvák Jaroslav Parci, nechyběl tanec a ani tombola. Módní přehlídka se konala v prostorách Fashion clubu v pátém patře OD Kotva.