Libor Bouček se v přímém přenosu pohádal s manželkou
Zdroj: TV Prima

Libor Bouček se v přímém přenosu pohádal s manželkou

Vytvořeno dne 27.05.2022

Kdo jiný než manželka moderátora a rozhodčího by mohl zajistit vítězství neustále prohrávajícímu Vojtovi Kotkovi? Angažováním Gabriely Boučkové do svého týmu otevřeně vsadil na protekci a skutečnost, že Libor Bouček před svojí ženou nic netají. Ani heslo od počítače, v němž má uložené scénáře.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Během soutěže se několikrát ukázalo, že se Vojtova taktika vyplácí. Manželka Libora Boučka zazářila! Nejen svým půvabem, ale i vědomostmi a bystrou myslí. „Pokouším se vyhovět těm diváků, kteří si přejí, abych už konečně alespoň jednou vyhrál. A protože jiné techniky se mi nevyplatily, pokouším se vyvinout tlak na rozhodčího,“ přiznal bez okolků Vojta Kotek důvod výběru speciálního člena týmu.

Průběh hry a Gabrielina neuvěřitelná pohotovost nicméně vedly k pochybám a hlasitému nesouhlasu protihráče Jakuba Prachaře. „Ty jsi čestný člověk, Libore, viď? Takže před svou ženou nic netajíš, je to tak? Zeptám se na takovou drobnost – zapisuješ si do svého notebooku otázky k tomuto pořadu?“ ptal se Jakub a Liborovy odpovědi byly vždy souhlasné. „To mi stačí,“ udělal rychlý soud Jakub. Trpělivost mu ale došla záhy. Poté, co ve hře Pantomima Gabriela neuvěřitelně rychle uhodla drtivou většinu z deseti pojmů, se Jakub rozčílil. „Já jsem tak strašně překvapenej! Věděla devět věcí, devět! Přitom ani jedna nepřipomínala tu věc, kterou kolega Kotek ukazoval,“ křičel Jakub na celé studio. Vojta si to ale nechtěl nechat líbit. „To je urážlivé! Protestuju, Jakube, ty vůbec nepřipouštíš variantu, že já bych dobře předváděl a Gabriela to byla schopna poznat,“ pustil se do hádky s Jakubem Vojta. „Počkejte, tak jako nám to nikdo nevěří s tím kolem, ale to je pravda, tak tohle nám už neuvěří nikdo!“ varoval Jakub.

Že se jeho žena mohla dopustit podvodu, nevyvrátil ani moderátor. „Já mám zaheslovaný počítač, ale ona to heslo zná,“ přiznal Libor Bouček. Ale ať to bylo jakkoli, základní pilíř pořadu narušen nebyl. Naopak. Zábava mu neochvějně dominovala. A o tu jde v soutěži Máme rádi Česko především.

Podařilo se Vojtovi díky Gabriele Boučkové konečně vyhrát? Nebo ani protekce na štěstí Jakuba Prachaře nestačila? Dívejte se dnes ve 20.15 na Primě.