Johnny Depp si v Karlových Varech užíval přízně fanoušků. "Češi jsou báječní," křičel do davu
Zdroj: herminapress

Johnny Depp si v Karlových Varech užíval přízně fanoušků. "Češi jsou báječní," křičel do davu

Vytvořeno dne 27.08.2021

Nejvíc pozornosti dnes v Karlových Varech na sebe strhl americký herec Johnny Depp, který pozdravil fanoušky a diváky na červeném koberci před hotelem Thermal.

Je to přeci jenom hned jiná atmosféra, když festival v Karlových Varech navštíví světová herecká celebrita, jako je Johnny Depp. Doslova „natřískané“ prostranství před hotelem Thermal Deppa přivítalo hlasitým potleskem a vyvoláváním jeho jména.

Atmosféra pohltila i slavného herce a dlouhé minuty podepisoval fanouškům přinesené fotky a fotil se s nimi. „Češi jsou báječní“, volal do davu na červeném koberci.

Ne jinak tomu bylo ve velkém sálu Thermalu, kdy Johnny Depp uvedl společně s režisérem Julienem Templem, producentem Stephenem Deutersem a Victorii Clark, manželkou hlavní postavy filmu Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem. „Neuvěřitelné přijetí. Miluji Česko. Nejsem zde poprvé. V roce2018 jsem tu koncertoval s kapelou, ale nevěděl jsem, jak přátelští lide jsou Češi,“ popsal své pocity Johnny Depp.

Ve filmu Hrnec zlaťáků: Pár drinků s ShanemMacGowanem hraje sám sebe, coby dlouholetého přítele zmíněného básníka a muzikanta, současně frontmana skupiny The Pogues.

„Jeho básně se budou číst ještě za dvě stovky let, pokud to ovšem ještě lidstvo bude,“ připomněl s troškou sarkasmu Johnny Depp při samotném uvedení filmu ve velkém sálu Thermalu.