Šperky za tři čtvrtě milionu! Kvůli Plácidu Domingovi je vynese pěvkyně Pučálková
Zdroj: Se svolením JK Jitka Kudláčková

Šperky za tři čtvrtě milionu! Kvůli Plácidu Domingovi je vynese pěvkyně Pučálková

Vytvořeno dne 27.08.2021

Výjimečný operní pěvec Maestro Plácido Domingo zazpívá v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov na galakoncertu pod širým nebem a jedním z jeho hostů bude držitelka ceny ředitele Národního divadla a nominantka na cenu Thálie 2019 mezzosopranistka Štěpánka Pučálková

„Koncert bude mix klasických operních árií spojených s tradičními španělskými zarzuelami. Je to pro mě novinka, ale na přednes temperamentních španělských árií a duetů s Maestrem se moc těším!,“ říká Štěpánka Pučálková.

Přední česká mezzosopranistka se setkala s hvězdou světového formátu Plácidem Domingem v lednu 2019, když si ji osobně vybral pro slavností koncert k oslavě výročí narození W. A. Mozarta.

Na prestižní událost sezóny, kde zazpívá temperamentní španělské árie, se Štěpánka Pučálková pečlivě připravuje. Šaty doplní o exkluzivními šperky z dílny JK Jitka Kudláčková. Náhrdelník s náušnicemi a prstenem z bílého osmnáctikarátového zlata s 21 diamanty s briliantovým brusem a 43 ohnivými opály ozdobí pěvkyni, která tak vynese šperky v hodnotě tři čtvrtě milionu korun.

Galakoncert se koná 4. září 2021.