Finále Muže roku už zítra! Představujeme poslední čtyři finalisty
Zdroj: herminapress

Finále Muže roku už zítra! Představujeme poslední čtyři finalisty

Vytvořeno dne 26.08.2021

Už v pátek 27. srpna proběhne v náchodském divadle slavnostní finále 22. ročníku soutěže mužské krásy Muž roku. Představujeme vám poslední čtyři finalisty z dvanácti sympatických mužů, kteří se budou ucházet o titul Muž roku 2021.  

Pro všechny finalisty byly otázky stejné, ale odpovědi se různily. Posuďte sami.

1/ Proč jste se přihlásil do soutěže Muž roku?

2/ Máte ve finálové dvanáctce nějakého favorita? Koho a proč?

3/ Proč byste měl titul Muž roku 2021 vyhrát právě vy?

4/ Co pro vás znamená mužská krása? Připadáte si hezký?

5/ Jste zadaný? Co si myslíte o nevěře?

Číslo 9 - Dominik Chabr - Most – 27 let

1/ Do soutěže Muž roku jsem se přihlásil, abych nakouknul mezi společnost lidí, která se pohybuje v modelingu a showbyznysu.

2/ Favorita žádného nemám. Myslím, že šanci na výhru máme všichni stejnou.

3/ Jelikož bych se chtěl pohybovat v prostředí modelingu a showbyznysu, tak si myslím, že by mi tato soutěž velmi pomohla.

4/ Toto posouzení nechám na někom jiném, ale vím, že mám co nabídnout, jinak bych se do této soutěže nehlásil. Co pro mě znamená mužská krása? Myslím, že mužská krása může být vnitřní i vnější a každý muž má něco do sebe.

5/ Ne, jsem nezadaný. Nevěru já osobně nesnáším, nedělá se to, je to nepříjemné a radši by si to měli partneři říct narovinu a jít od sebe než podvádět.

Číslo 10 - Roman Kunčar - Brno - 25 let

1/ Mou největší vášní a posláním v životě, je vytvářet pozitivní vliv na mé okolí a pomoci co nejvíce lidem dosáhnout jejich cílů ať už v osobním životě, nebo ve fitness. Účast a potencionální vítězství v této soutěži, by mi v tom mohlo značně pomoci. Umožní mi také poznat spoustu nových lidí a jejich příběhy, což je pro mne další cenná zkušenost.

2/ Mám více kluků, kteří by si zasloužili vítězství. Otázkou však zůstává, jak by s takovou příležitostí naložili.

3/ Protože hodlám využít veškeré benefity včetně případné publicity ve prospěch společnosti. Také bych vynaložil maximální úsilí k tomu, abych adekvátně reprezentoval Českou republiku, jako zvolený Muž roku.

4/ Mužská krása podle mne vychází hlavně z jeho vyjadřovacích schopností a následně činů. Jinak řečeno: Tvrdit že jsem takový a takový je jedna věc. Druhá věc je se tak doopravdy chovat. Myslím, že někteří lidé by mne považovali za nejhezčího muže, kterého kdy viděli a někteří zase ne. Krása je subjektivní a podmíněna mnoha dalšími faktory

5/ Nejsem zadaný. Nevěra je pro mne forma neupřímnosti, tudíž špatná

Číslo 11 – Miroslav Beck – Nová Paka - 25 let

1/ Přihlásila mě má přítelkyně.

2/ Nemám, nejdřív jsem se tohohle obával, že mezi námi bude panovat až moc soutěživá atmosféra. Myslím si, že letošní sestava se fakt povedla a všichni to bereme spíš jako takovou zábavu, ze které chceme vytěžit maximum zážitků a vzpomínek.

3/ Protože jsem obyčejný kluk, který má smysl pro humor, dokáže si udělat srandu i sám ze sebe a jsem vždy svůj, nemám rád přetvářky.

4/ Elegance, uspořádanost, charisma.

5/ Pro každého nevěra znamená něco jiného. Samozřejmě nejsem zastánce nevěry, myslím si, že když člověk najde opravdu svojí „spřízeněnou duši“ nebude mít potřebu hledat potěšení někde jinde.

Číslo 12 - Marcel Lacina – Praha – 28 let

1/ Do soutěže jsem se přihlásil sám, avšak na popud mé dobré kamarádky. Vzhledem k faktu, že nesnáším stereotyp, miluji nové výzvy a kladu si vysoké cíle, nebylo o čem dlouho přemýšlet.

2/ Pokud bych měl jmenovat, byl by to určitě můj rival z finálové dvanáctky, Jirka Perout. Je to ambiciózní sympaťák se smyslem pro humor a perspektivní budoucností.

3/ Titul Muž roku 2021 bych měl vyhrát z toho důvodu, že mým cílem není sobecké držení pomyslné koruny a šerpy, ale pomoc ostatním lidem ve smyslu zkvalitňování jejich fyzické i duševní kondice. Můj cíl a případné získání titulu má, oproti mým konkurentům, hlubší význam.

4/ Mužská krása vychází, za mě, z charakteru jedince. Muže definují jistě vlastnosti, jako například síla, kondice, schopnost zajistit rodině střechu nad hlavou, dostatek jídla a bezpečí. Pokud je toto splněno a přidáme usměvavou tvář s upraveným plnovousem, je muž podle mého gusta. A za takového se já sám považuji.

5/ Ano jsem zadaný a s mou drahou polovičkou čekáme rodinu. Mám za to, že nevěrný člověk je člověk plný komplexů, člověk, který si sám sebe neváží a pojem sebeláska je mu cizí. Nevěří, že by mohl být upřímně milován a že je pro svého partnera dost dobrý a tak se snaží o kompenzaci někde jinde. Za mě je to věc neodpustitelná. Je to znak neúcty, neupřímnosti a nevyrovnanosti.