Jubilantka Dagmar Patrasová promluvila o natáčení nahých scén i o plastice
Zdroj: herminapress

Jubilantka Dagmar Patrasová promluvila o natáčení nahých scén i o plastice

Vytvořeno dne 27.04.2021

Lechtivá scéna ve filmu Vrchní, prchni!, během které se Dagmar Patrasová sprchovala v bílých šatech, byla pro moderátora Honzu Dědka jedním z prvních poznatků o ženském těle. Dáda ji přitom odmítala natočit.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

 „Hodně dlouho mě přesvědčovali, abych to udělala, ale pak jsem pochopila, že v rámci filmu to tam musí být. Ale bojovala jsem s režisérem, chtěl, abych pod těmi šaty, které měly rolák a dlouhé rukávy, byla úplně nahá. To jsem odmítla. Tak jsem tam jenom napůl nahá. Ale když se ty šaty promočily, bylo stejně skoro všechno vidět,“ prozradila Patrasová.

Podobnou scénu pak musela o tři roky později zopakovat i v seriálu Návštěvníci. Na ty jí ale v hlavě utkvěla jiná vzpomínka. Z maskérny, kde jí na každé natáčení museli na hlavě vytvořit pleš. „Udělat pleš v Návštěvnících trvalo asi tři hodiny. Dali mi vlasy nahoru, rozprostřeli je podél hlavy, rozpuštěným mýdlem je zamýdlovali, to ztvrdlo. Horší to bylo na krku, ale my jsme točili hlavně zepředu,“ směje se při vzpomínce herečka, která v civilu účes nezměnila od dětství.

 „Odmalička mám stejný účes. Na protest rodičů jsem si pak nechala narůst dlouhé vlasy. Maminka mě piplala, vzadu mě vysolovali, vždycky jsem měla takové ,nadmikádoʽ, to bylo hrozné,“ vypráví Patrasová, která dnes slaví 65. narozeniny. Za svůj mladistvý vzhled prý vděčí genům. „Napadají mě, že mám plastiku obličeje. Nemám. Akorát jsem si v roce 2004 nechala udělat horní víčka. Měla jsem vyplakané oči, protože mi zemřeli oba rodiče. Spodní nemám dělaný,“ osvětlila Patrasová.

Jak probíhalo její setkání s francouzským hercem Alainem Delonem a kam až došlo? I o tom promluví v 7 pádech Honzy Dědka dnes ve 21.35 na Primě!