Konečně bez roušek! Překvapení čeká na diváky muzikálu Robinson Crusoe v Divadle Na Maninách
Zdroj: herminapress

Konečně bez roušek! Překvapení čeká na diváky muzikálu Robinson Crusoe v Divadle Na Maninách

Vytvořeno dne 15.03.2022

Divadlo Na Maninách po koronavirových omezeních začíná naplno hrát. Již rok má repertoáru skvostný muzikál Robinson Crusoe, autorů Zdeňka Hrubého, Ivana Hubače a Jana Krůty a kdo ho viděl, je spokojený. Milují ho i sami protagonisté

Hlavní roli Robinsona zpívají a hrají Daniel Hůlka a Radim Schwab“Jsem strašně rád, že se Robinson hraje. Jak už jsem mnohokrát zmínil, hudba Zdeňka Hrubého je nádherná, on sám tvrdí, že mi ji skládal na tělo. Já jsem z ní opravdu nadšený. S nadsázkou říkám, že Zdeněk, kterého jsem předtím neznal, je reinkarnovaný Karel Svoboda,” prozradil Daniel Hůlka.

Věrného přítele na ostrově, Pátka, skvěle hraje Miroslav Hrabě: “Hraji roli černocha, divocha, blázna. Mám být nahý, černý, s dredy.  Je to na velkou dřinu v posilovně. Je to divočina,” dodal Hrabě. 

V hlavní ženské roli Mary se objevují Elis Ochmanová a Ivana Jirešová. “Letos je to deset let, co hraju v muzikálech. Prošla jsem si malými roličkami po ty větší a jsem moc ráda, že mě už potkávají velké krásné role.  Je to krásný pocit,” říká Elis.

V dalších rolích se potkáte například s Marianem Rodenem, coby spisovatelem Danielem Defoe. Dále s Lukášem Randákem, Marianou Polyakovou, Šárkou Vaňkovou, Martinem Poštou, Rudolfem Kubíkem a spoustou dalších.

Všem fandům muzikálu, ale i těm co se na muzikál chystají, má Divadlo Na Maninách překvapení. 15. 4. 2022 a 16. 4. 2022 je pro vás k zakoupené vstupence připraveno CD s písničkami z muzikálu zdarma. Vyzvednout si jej můžete v den představení v divadle. Platí pro jeden pár, jedno CD.