Kristýna Janáčková to schytala od švagrové Ani Geislerové: To je náš grafoman!
Zdroj: herminapress

Kristýna Janáčková to schytala od švagrové Ani Geislerové: To je náš grafoman!

Vytvořeno dne 11.04.2022

Herečka Kristýna Janáčková, její švagrová Aňa Geislerová s dcerou Stellou a manželem Zdeňkem Janáčkem (bratr Kristýny), herečka Miluška Bittnerová, herečka a zpěvačka Míša Tomešová se syny, herečka Lucie Štěpánková, zpěvačka Sharlota a ilustrátorka Bára z Nikolajky pokřtili interaktivní deník S láskou, máma!

"Jsem na Kristýnku neuvěřitelně pyšná. Je to náš grafoman," smála se Aňa s tím, že deníku přeje hlavně měřitelný úspěch, čili aby se hlavně dobře prodával. "Jeho výhodou je ale nejen to, že pro vás uchová všechny ty vzpomínky a prožitky, které by jinak odnesl čas, i když si říkáte, že tohle přece nezapomenu - zapomenete! A jak rádi si právě nad deníkem pak vzpomenete. Další výhodou je totiž to, že deník může později posloužit jako alibi, až se vaše již vyspělé dítko s psychoterapeutem budou pídit po tom, co stojí za jeho problémy. Pak hezky otevřete deník a hele, všechno bylo v pořádku, dávala jsem ti lásku a pochopení, vidíš, tady strana 13," dodala a nadsázkou Aňa.

Kristýnu přišel podpořit i její manžel Michal s oběma syny - školákem Luisem Frederikem i drobátkem Elliotem Oliverem, kterému je právě dnes 1 rok. "Chystáme oslavu, kde bude celá naše rodina," prozradila Kristýna, kterou na křest doprovázela i maminka a tatínek, takže si rovnou mohli střihnout generálku.

"Je vtipné, že Kristýnky deník křtím společně mimo jiné s Míšou Tomešovou, která ze mě v seriálu udělala babičku ještě dříve, než jsem byla maminkou v reálném životě," smála se Miluška Bittnerová. "Mě teď nějakou dobu neuvidíte, protože já se teď hecnu a zpětně vyplním dva deníky i pro moje kluky, což bude makačka, protože budu muset potrápit paměť až pět let dozadu, uff!" dodala Míša Tomešová.