Mariana Prachařová změnila vlásky. Na hlavě má poslední výkřik módy
Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

Mariana Prachařová změnila vlásky. Na hlavě má poslední výkřik módy

Vytvořeno dne 28.04.2021

Mariana Prachařová si opět dopřála změnu.  Zase šlo o vlasy a využila možnosti, kde se svým kadeřníkem Honzou Kořínkem fotili novou kolekci účesů.

„Našla jsem si inspiraci na Pinterestu. Chtěla zase trochu experimentovat a mít změnu. A tak jsem se domluvila s Honzou Kořínkem a během víkendového focení jsme to vymysleli,“ vysvětluje Prachařová.  Ve vlasech jí teď zdobí dva barevné pruhy, které jsou hodně trendy a populární.  „Ve světě je to teď hodně v kurzu. Já jsem chtěla růžovou, protože to je moje oblíbená barva. Teď ji mám hodně i v šatníku,“ říká Mariana.

Navíc prý tyto barevné změny má Mariana spojené s létem a hezkým počasím. „Barevné vlasy nosím hlavně v létě. Třeba tahle moje změna přivolá konečně už i jaro a hezké počasí,“ směje se Mariana Prachařová, která je v současné době nejaktivnější na Instagramu.

Zpívání, herectví a všeobecně možnost vidět se, jí chybí. „Těším se, až se budeme zase moci normálně vídat. Ale snažím se brát věci tak jak jsou. Když to jde, s přáteli se vidím. Samozřejmě jsme změnili návyky, takže každé kávičce teď předchází antigenní test,“ vysvětluje úspěšná influencerka.