Marta Jandová se přestěhovala! Teplo domova vyměnila za kemp
Zdroj: Se svolením Frekvence 1

Marta Jandová se přestěhovala! Teplo domova vyměnila za kemp

Vytvořeno dne 17.07.2021

Zpěvačka a moderátorka Marta Jandová byla hlavní hvězdou druhého Radiokempu Frekvence 1 v autokempu Budišov nad Budišovkou tuto středu 14. července. Zrovna tento den by Karel Gott oslavil 82. narozeniny, zpěvačka proto na jeho poctu během svého hodinového koncertu zazpívala píseň Lady Carneval.

Ještě jedna zajímavost byla spojena s tímto výjimečným vystoupením, kytarista Ondřej Pátek, který Martu Jandovou na koncertě doprovázel, zahrál tuto píseň na speciální modrou kytaru Frekvence 1. Zpěvačka po koncertě připojila ještě svůj podpis na kytaře k podpisu Pokáče, který jí minulý týden svým podpisem jako první slavnostně pokřtil. V rámci hodinového koncertu Marta Jandová hrála převážně skladby z jejího českého alba Barvy. „Během pandemie jsem nějak nestihla napsat to další, i když nápady by byly. Ale to by zas ty písničky nikdo neznal,“ prozradila zpěvačka, pro kterou je Frekvence 1 zároveň domovskou stanicí, posluchači jí mohou slyšet každý den dopoledne v pořadu Co se děje s Martou Jandovou.  

Veškeré dění z Radiokempu včetně finálního koncertu přenášela Frekvence 1 živě do vysílání. Návštěvníci kempu měli navíc možnost pozorovat při práci oblíbené moderátory Janu Knížkovou, Romana Mikesche a Robina Sobka.

Již příští středu 21. července zamíří Frekvence 1 opět do moravského kempu, a to do Strážnice a jako speciálního hosta sebou poveze kapelu No Name. Zpěvák Igor Timko s pobavením uvádí: „Na rádiu Frekvence 1 jsme už hráli mnohokrát, avšak výlet pod křídly Frekvence 1 jsme ještě nezažili. Dokonalé je, že se střetneme na půl cesty, my z Košic a Frekvence 1 z Prahy. Podle mě je slušně zaděláno na dokonalý zážitek. Slibujeme, že zahrajeme to nejlepší, co doma máme!“