Martin Maxa propařil noci. Dneska už to nedělá, dává přednost jiným krásám
Zdroj: herminapress

Martin Maxa propařil noci. Dneska už to nedělá, dává přednost jiným krásám

Vytvořeno dne 12.08.2021

 

Přestože zpěvák Martin Maxa na jaře oslavil šedesátku, svět počítačových her mu není cizí. Občas prý u nich strávil dost času, zvláště když se nedařilo a válcovali ho vesmírní predátoři nebo vlastní syn.

"První počítačovou hrou byla určitě Ratchet & Clank. Tak trochu sci-fi, ale krásně výtvarně provedená hra. A jelikož jsem sám výtvarník, dodnes oceňuji její výtvarnou stránku,“ vybavil si Martin Maxa svou první počítačovou hru, která ho oslovila.

Nyní už Martin Maxa nemá na hraní videoher tolik času, ale byli doby, kdy se synem společně pařili. Oba mají rádi hry, které mají sci-fi podtext, střílečky a možnost vystřílet vesmírnou civilizaci. „Když se mi nedařilo, hrál jsem dlouho do noci, abych hru dokončil. Nikdy se však nestalo, že jsem šel spát s tím, že ráno opět usednu ke konzoli."

Každopádně, když se řekne virtuální realita? “Musím říci, že když se podívám kolem sebe, ještě v té naší dnešní “pošahané” době, trochu si připadám jako v Matrixu, tak možná jsme v něm všichni…” uvedl Martin Maxa na premiéře filmu Free Guy s Ryanem Reynoldsem v hlavní roli. “Ryana Reynoldse mám velmi rád, už jsem ho v několika filmech viděl a myslím, že patří mezi ty pravé hollywoodské fešáky, kteří vypadají výborně i po fyzické stránce a většinou jsou s nimi i výborné filmy,” uzavřel zpěvák povídání k námětu filmu.