Martin Zounar přiznal, že je obézní. Dal se na hubnutí a kila jdou dolů!
Zdroj: herminapress

Martin Zounar přiznal, že je obézní. Dal se na hubnutí a kila jdou dolů!

Vytvořeno dne 17.05.2021

Herec Martin Zounar se rozhodl zatočit s nadbytečnými kily. Herec šel na to chytře. Nevsadil na žádné zázračné diety, ale obrátil se na odborníky. A může se chlubit, protože kila jdou dolů, energie a radosti přibývá!

Zdroj: Martin Zounar

K hubnutí se herec rozhodl v březnu. „Přiznávám, mám problém a tou je obezita. Není to otázka pár kil, ale jsem opravdu obézní. A musím, říct, že mne to trápí. Můj tatínek v mých letech měl už poměrně silnou cukrovku a vysoký tlak. Rozhodl jsem se, že se obezitě budu věnovat jako nemoci a budu jí řešit. Už se na mne nedá koukat a z toho štramáka Zounyho je najednou takovej bucifal, kterej se tak různě povaluje a korona k tomu také nepřidala,“ zhodnotil se sebekriticky Martin Zounar a prozradil, že se „vypapal“ na 119 kilo.

Zhruba po měsíci se Martin Zounar pochlubil fotografií, kde má 5 kilo dole a přestal i chrápat, což kvituje jeho přítelkyně Kateřina.

V polovině května Martin Zounar váží 111 kilo. Je plný života, ale nezapomněl si znovu posypat popel na hlavu. „Já už byl díky své obezitě takový celý „rozhnilý“, nic mě nebavilo, nic se mi nechtělo dělat. Uběhlo pár týdnů, kdy řeším svou obezitu s lékařem a má letargie je pryč a já zažívám šťastné pocity, jako když byla sezóna, normálně se hrálo, něco se dělo. Jsem takovej „našťavenej“. A to mě sakra baví!“