Milan Peroutka skončil v péči lékařů. Víme, co se stalo po natáčení dramatické scény
Zdroj: herminapress

Milan Peroutka skončil v péči lékařů. Víme, co se stalo po natáčení dramatické scény

Vytvořeno dne 28.02.2022

Že natáčení střílecích scén do filmu nemusí být vždy jen tak na oko, si poprvé v životě vyzkoušel herec Milan Peroutka (31). I když se původně na scénu svého „zastřelení“ moc těšil, nakonec vše dopadlo tak, že kvůli ní musel vyhledat lékařskou pomoc.

„Hned na začátku natáčení jsem se svěřil režisérovi Jiřímu Chlumskému s tím, že se na scénu těším, a doufám, že v ní bude na kameře všechno vidět reálně. Když ale došlo na věc, začal jsem mít strach,“ sdělil Peroutka a vysvětlil příčinu svých obav. „Ono totiž jedna věc je střílení ze zbraně, a druhá je tělo zasaženého, tedy v tomto případě prostřelení mého hrudníku. Měl jsem na sobě poprvé speciální nálož, a protože mě technici ubezpečili, že rána nebude tak velká, první klapku jsem zkusil bez špuntů v uších, což byla chyba.“

„Když mě Matěj Hádek „zastřelil“, slyšel jsem najednou jen velké pískání v uchu a spadnul na zem s přesvědčením, že mi opět prasknul bubínek. Všichni mi na place tvrdili, že to odlehne, ale když se tak nestalo ani po dvou dnech, raději jsem jel na kontrolu do nemocnice. Tam zjistili, že se mi vpáčil bubínek a předepsali mi léky na prokrvení vnitřního ucha. Už je to naštěstí v pořádku, ještě mě čeká jedna kontrola, ale už vím, že si na to musím dát příště velký pozor, není čas na hrdinství,“ svěřil se Peroutka, kterého citlivé bubínky v uších trápily již od dětství.

Před 5 lety mu dokonce při natáčení pořadu Tvoje tvář má známý hlas bubínek prasknul. Poté si v show vybral organizaci "Smiling crocodile“, podporující děti se sluchovým postižením, pro kterou natočil mezinárodní hymnu „Because I hear I live“ už v 9 světových jazycích.

Aktuálně se Milan věnuje skládání nových písní pro svou kapelu Perutě, se kterou plánuje na svůj svátek 18.6. pražský koncert, na prknech ho pak vídáme v titulní roli v muzikálu Láska nebeská v Divadle Broadway, kde také aspiruje na hlavní roli v připravovaném muzikálu s hity Olympicu Okno mé lásky.