Mirkovi Etzlerovi splnili v nemocnici sen. Bez kyslíku si ho ale neužil
Zdroj: herminapress

Mirkovi Etzlerovi splnili v nemocnici sen. Bez kyslíku si ho ale neužil

Vytvořeno dne 06.12.2021

Herec Miroslav Etzler zůstává po silné covidové atace spojené s oboustranným zápalem plic nadále v nemocnici. Je vidět, že se jeho stav pomalu lepší, protože si začíná všímat sestřiček, které o něj pečují.

„Vždy byl můj sen být se třemi sestřičkami ve sprše. Dnes se to povedlo,“ naladil fanoušky Mirek Etzler, pak ale dodal: „Sprcha bez kyslíku. Nic horšího jsem snad nezažil. Na pokoj mě dovezly ani nevím jak. V nemocnici v České Lípě nemají sestřičky. Mají tady anděly. Andílky. Nevím, jak jim děkovat. A taky tady jsou vojáci. Jsou skvělí, slušní a přátelští. Vím, že jsem tady kvůli své blbosti. A Vy takhle slušně. Děkuji Vám, děkuji za lásku pokoru, slušnost a vysokou profesionalitu. Vím, jak moc to musí být náročné. Děkuji,“ nestačí oblíbenému herci slova díků. Svým fanoušků na sociální síti se ale ještě omluvil: „A moc se omlouvám, pořád nemám sílu odpovídat.

A mimo jiné také uvedl: „A ano, nebyl jsem očkován. Nenechat se očkovat byla obrovská chyba. Prosím, pokud můžete, udělejte to!“ apeluje Miroslav Etzler na váhající fanoušky.