Tereza Černochová končí ve StarDance. Svůj valčík dokončila se slzami v očích
Zdroj: herminapress

Tereza Černochová končí ve StarDance. Svůj valčík dokončila se slzami v očích

Vytvořeno dne 05.12.2021

Soutěž StarDance je samé překvapení. Kvůli covidu nevíte, kdo se objeví na parketu nebo kdo naopak zmizí. Tentokrát „covidový“ Černý Petr padl na zpěváka Miraie Navrátila, který soutěž opustil.

„Mirai má lehký průběh nákazy,“ informoval hned na začátku přenosu Marek Eben. Do poroty se po čtrnácti dnech vrátil Zdeněk Chlopčík, v obecenstvu se ukázal i uzdravený tanečník Michal Necpál, za něhož s Andreou Sestini Hlaváčkovou soutěž dotančil bratr Jakub Necpál a změny se dočkali i zpěváci.

Na parketu tak zbyly čtyři páry, které čekal jive, paso doble a valčík. Nejlépe se s valčíkem popasoval pár Tereza Černochová a Dominik Vodička, kdy tančili na píseň Karla Černocha Ona se brání a Tereza tanec dokončila se slzami v očích a dojetím nemohla ani mluvit.

Pak následoval současný tanec. To zase byla parketa pro páry Tomáš Verner a Kristýna Coufalová. Jan Cina a Adriana Mašková. Oba páry vyfasovaly od poroty po čtyřech desítkách a v případě Vernera a Coufalové i potlesk ve stoje.

Tentokrát diváci poslali z kola ven pár Tereza Černochová a Dominik Vodička. „Tušila jsem to, že tentokrát to budeme my.“

Do semifinále StarDance postoupili Tomáš Verner a Kristýna Coufalová, Jan Cina s Adrianou Maškovou a Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík.

 

 

 

Default User Image
maroneta, 05.12.2021 14:59
Někdo vypadnout musel s této řady dle pravidel....chápu, že porota vidí jiný pohled na předvedený tanec než divák, ten vidí ten celkový dojem a posuzuje také sympatie k účastníkům. No Černochová opravdu neměla tolik sympatií byť jí porota hodnotila dobře.....mě třeba sedí po všech stránkách krasobruslař Verner, ocenila jsem ten scénický tanec farářky, dala do něj hodně něžnosti a emocí. Cina je též dobrý tanečník jen mi příjde, že to někdy kombinuje s baletem. No uvidíme kdo vyhraje všem přeji zdárný konec určitě jim to něco všem dalo do života