Proč nebyl Pavel Trávníček na křtu kalendáře? Co říká Monika Trávníčková na „norskou“ Popelku?
Zdroj: herminapress

Proč nebyl Pavel Trávníček na křtu kalendáře? Co říká Monika Trávníčková na „norskou“ Popelku?

Vytvořeno dne 04.12.2021

Ne jeden, ale hned dva charitativní kalendáře nadačního fondu Český Mozek pokřtily známé osobnosti v restaurantu na pražském Střeleckém ostrově. První kalendář zdobí dvanáctka oblíbených zpěváků a druhý dvanáctka známých herců.

Před fotoaparát Jakuba Ludvíka se postavil též herec Pavel Trávníček a jeho manželka, herečka Monika Trávníčková. Na křest dorazila ale jen Monika. Kde nechala svého manžela? „Do kin se chystá norská verze Třech oříšků pro Popelku, Pavel je momentálně zavřený v dabingu a namlouvá jednu z postav. Ono se neví, komu hlas propůjčí. Teda, my to víme, ale nesmíme prozrazovat. Viděla jsem filmový trailer, který už je zveřejněný a myslím, že naši Popelku stejně nikdo nepřekoná,“ usmívala se Monika Trávníčková, která se doma chystá na Vánoce.

„Mám naklizeno, mám udělanou výzdobu. A co se týká pečení? Moc tomu nedám, ale malý Maxík rád peče, tak snad tři druhy cukroví zvládneme. Zbytek pořídíme takzvaně z Moravy. Ale to základní si doma upečeme. Máme rádi sladké. Odpoledne to cukroví upeču a už večer chodíme ochutnávat. Pavlovi také chutná. Připadá mi, že doplňuje energii, kterou vydal tréninkem a tancem StarDance. Přiznám, že to ale nepřeháníme. Jíme normálně, nepřejídáme se, žádné diety nedržíme,“ uvedla vše na pravou míru Monika Trávníčková.

Manželka Pavla Trávníčková je ráda, že se „vešla“ do hereckého, charitativního kalendáře nadačního fondu Český Mozek, který založila Valentina Armandi. S Valentinou Armandi a jejím Českým Mozkem spolupracuji už delší dobu. Moje máma celý život pracovala v sociálních službách, tak k charitě mám blízko.“

Ne bezdůvodně nesou oba kalendáře podtext: „Pomáhat je normální.“ Vždyť nadační fond Český Mozek se snaží pomáhat tam, kde je potřeba. Získává finanční prostředky na pořízení kompenzačních či jiných pomůcek, ke zkvalitnění života rodin s handicapovanými dětmi, podporuje vědu, lékařství a vzdělávání. Nedílnou součástí nadačního fondu je také projekt České Srdce, který podporuje jednotlivé neziskové organizace a tím dochází k propojení dalších možností, jak pomoci.