Moderátor radia Bonton objevil po 28 letech svého bratra! Nebo se zbláznil?
Zdroj: Archiv Marek Fottr

Moderátor radia Bonton objevil po 28 letech svého bratra! Nebo se zbláznil?

Vytvořeno dne 08.12.2020

Moderátor radia Bonton Marek Fottr se začal objevovat v paruce, s havajským řetězem kolem krku, v malém žlutém nátělníku a modrých teplákových kraťasech a ještě k tomu zpívá? Je to skutečně on nebo se jedná o bratra, jak tvrdí? 

„Není to složité a dá se to poměrně dobře pochopit. Nikdy jsem neměl sourozence, jsem jedináček, ale vždy jsem nějakého chtěl mít, rád hraju na kytaru, zpívám a chtěl jsem se do toho opřít víc, proto mě už nějakou dobu učí také Linda Finková, akorát doba coronaviru vše komplikuje a oddaluje,“ vysvětlil Marek Fottr.

Zpívat ale nezačal ze dne na den. Dlouho nad vším přemýšlel, protože zpěváků a velice kvalitních, dokonce skvělých je mnoho a také je těžké se prosadit, navíc když se začíná úplně od píky.

„Na jedné charitativní akci, kterou jsem moderoval, jsem se seznámil s Jarkem Šimkem, slovo dalo slovo, zjistili jsme, že máme i společné zájmy, především ve svatebním světě, no a já se před ním zmínil o tom, že bych se chtěl vydat i cestou pěveckou, ale že bych chtěl být něčím odlišný a dělat to trochu jinak. S Jarkem jsme se několikrát setkali osobně a já ho požádal, zda by mi s tím pomohl a napsal mi písničku. Chtěl o mě vědět víc, znát i mou životní cestu, aby to se mnou bylo spojené.“

Moderátor chtěl být odlišný a to se Jarkovi líbilo. Vzniklo několik myšlenek, jak to dělat a ve finále přišel po 28 letech Markův brácha Marra – Kluk akorát. Je pravda, že je trochu namyšlený, lehce arogantní, ale není zlý, rád si sám ze sebe dělá srandu, umí popíchnout i ostatní, uznává poměrně zajímavé názory. A to všechno propojuje s hudbou, což jde vidět a slyšet v jeho prvním hudebním klipu - Kluk Akorát.

„Když jsem se ho ptal, proč tam ukazuje špeky, přežírá se, a proč neudělal něco klidného a hezkého, tak mi řekl: Víš, kámo, všichni včetně tebe ukazujete jen to krásný. Podívej se na svůj Instagram, všude se culíš jak trotl, nic není doslova realita, jaká je. Máš taky špeky a fotíš se jako že ne.“ 

Spousta lidí hodnotí podle krásy a faktorů, které jsou vidět a Marek Fottr se rozhodl, že podpoří všechny, kteří nejsou jako z katalogu. Nedělá nic, jako výstřelek do tmy, jeho projekt půjde dál a rozhodně to bude legrace, která ve finále dost lidem i pomůže.