Mrkněte na  trailer k snímku Ženská pomsta! Jak potrestá nevěru Bočanová, Vejmělková a Paulová?
Zdroj: Archiv Ženská pomsta

Mrkněte na trailer k snímku Ženská pomsta! Jak potrestá nevěru Bočanová, Vejmělková a Paulová?

Vytvořeno dne 20.07.2020

V této nelehké době, která výrobě nových filmů zrovna nepřeje, je pozitivní zprávou, že avizovaná filmová komedie Ženská pomsta svůj plánovaný termín premiéry dodrží jak u nás, tak i na Slovensku. Zatímco na celý film si musíme počkat do 9. 9. 2020, leccos o Ženské pomstě tří hlavních hrdinek Jany Paulové, Mahuleny Bočanové a Evy Vejmělkové, napoví právě zveřejněný trailer k filmu.

Leckoho možná překvapí charakterní role psychoterapeuta v podání Jakuba Koháka a také velice zdařilá titulní píseň Heleny Vondráčkové, která si zahrála po boku Pavla Zedníčka i menší roli zdravotní sestřičky.

Nesmíme zapomenout na hvězdnou trojici obětních beránků - manželů nevěrníků - Miroslava Etzlera, Roberta Jaškówa a Petra Rychlého, a celou řadu osobností v epizodních rolích od Dany Morávkové, přes Adama Mišíka, Dominiku Myslivcovou, Michala Kavalčíka, až třeba po Tomáše Krause.

Komedie Ženská pomsta, neboli, jak tvrdí režisér Dušan Rapoš, hořkosladký filmový manuál, jak potrestat nevěru, by měla přilákat do kin nejen ženy a dámy s podobnou zkušeností, ale i všechny muže a chlapy, kteří o nevěře byť jen uvažují. O tom, jak se scénář Evy Vejmělkové a Dušana Rapoše povedlo přenést na filmové plátno, se budete moci přesvědčit už 10. 9. 2020, kdy Ženská pomsta vstoupí do všech kin u nás i na Slovensku.

  •