První léto bez práce. Jak bude prázdniny trávit krásná Markéta Procházková?

První léto bez práce. Jak bude prázdniny trávit krásná Markéta Procházková?

Vytvořeno dne 17.07.2020
Autor Redakce

Nebýt pandemie koronaviru, Markéta Procházková a její kolegové by měli premiéru muzikálové show We Will Rock You dávno za sebou a chystali by se na podzimní sezónu, kvůli nečekaným globálním komplikacím se ale očekávaná premiéra musela odsunout na jaro příštího roku. Nejen Markéta tak aktuálně prožívá nejdelší divadelní prázdniny svého život

 A sama přiznává, že si je užívá.

“Vzhledem k tomu, že jsem maminka, mám o zábavu krásně postaráno. Krom toho mě ale pohltilo pečení a další domácí aktivity,jako je například starat se o zahradu. Tak jsem holt tu touhu po tvoření použila jinde a jinak,” říká Procházková s tím, že si rodinnou pohodu užívala a užívá nadále.

“Mám prakticky zcela volné léto. Byli jsme teď na začátku července na pár dní na Šumavě. A další dovolená nás čeká. Už se moc těšíme do horských výšin,” přiznala představitelka postavy Scaramouche v zmíněné muzikálové show, která má téměř dvouletého syna Teodora. A ten je už pro své rodiče rovnocenným parťákem.

“Rodinu miluji, je na prvním místě. Bylo nám krásně a chytli jsme celou tu dobu za pozitivní konec a užili si sebe navzájem. Ale zároveň bude fajn, když se už bude hrát,” říká upřímně a už se těší na projekty, které ji čekají. A že jich nebude málo.

“Mohu prozradit tři, které se vlastně kvůli pandemii odložily: muzikál Kat mydlář a Horečka sobotní noci, které mají obnovenou premiéru. A samozřejmě velmi očekávaná muzikálová rocková show We will rock you, která se uvede na jaře. Na podzim mě čeká menší natáčení a na jaře další premiéra, oboje si ale zatím nechám pro sebe,” dodala Markéta