Syn Standy Hložka je už celý jeden rok zadaný. Kde a jak s přítelkyní výročí oslaví?
Zdroj: herminapress

Syn Standy Hložka je už celý jeden rok zadaný. Kde a jak s přítelkyní výročí oslaví?

Vytvořeno dne 19.07.2020

Byl samý úsměv a viditelně v pohodě. Muž roku 2017 Matyáš Hložek, syn zpěváka Standy Hložka, dorazil na koktejl party s British American Tobacco do restaurace Soho v dobrém rozmaru. Přišel podpořit firmu s níž měsíc spolupracuje a také, ač sportovec a tedy nekuřák, na představení nového produktu. Otestoval lehce vínka, poslechl si, s čím firma přichází na trh a rozpovídal se i o své nejen sportovní kariéře

„Jako fitness trenér je to v pohodě, jako herec a zpěvák se pouštím na tuhle určitě nelehkou cestu s respektem a očekáváním."

Matyáš Hložek

"Chystám se na roli v zájezdovém divadle v představení Krasavci na chmelu, které napsal Václav Upír Krejčí. Je to taková taškařice a ještě k tomu moje premiéra coby herce, tak jsem zvědav, jak to dopadne. Aktivní jsem i na muzikantském poli, máme s kamarádem připravenou řadu písní, ale zatím bych o tom ještě konkrétněji nemluvil. Možná zanedlouho, kdy bude víc jasno,“ prozradil Matyáš.

Jak uvedl, současná prázdninová doba ho nechává v klidu. Nikam se za dobrodružstvím s přítelkyní Kamilou nechystají a ani nic převratného neplánují.

„Budeme většinou tady doma v Česku, které mám rád a je tu ještě mnoho krás k objevování, Možná vyrazíme i na pár dnů k sousedům do Německa nebo Rakouska a uvidíme, zda si třeba dáme trošku moře, a tedy Chorvatsko, Teď ovšem momentálně nad dovolenou do detailu nepřemýšlím. A také chceme s přítelkyní oslavit roční výročí seznámení, Kde a jak? To se ještě uvidí, takže v plánu je toho dost, ale konkretizovat co, kdy a kde proběhne, se bude tak říkajíc za jízdy,“ doplnil Matyáš Hložek.

Na akci do Soho restaurantu nepřišel ze známých osobností sám. Nechyběla třeba ani modelka a ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko, zpěvák Sebastian či módní bloggerka a neteř hokejisty Jaromíra Jágra, Pavlína Jágrová a celá tahle partička si povedenou akci hodně užívala.