Může rapper Rytmus s tímto tancem do StarDance? Posuďte sami!
Zdroj: herminapress

Může rapper Rytmus s tímto tancem do StarDance? Posuďte sami!

Vytvořeno dne 29.12.2021

Drsný rap a hiphop, to je to, čím rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus doslova žije. Nyní ho však manželka Jasmina Alagič zachytila, jak si doma ladně tancuje na devadesátkové popové hity. Rapper se nemá za co stydět a klidně by mohl přijmout pozvání do taneční soutěže Stardance.

Rappová hudba tancem zrovna neoplývá. Drsná slova, široké pohyby rukama a tvrdá gesta - to je svět, který oblíbenému slovenskému rapperovi sedí. Vánoční nálada ho však dostala do stavu, ve kterém byste ho rozhodně nečekali.

Na popový devadesátkový hit Coco Jamboo od již neexistující skupiny Mr. President Patrik zatančil Rytmus zajímavé kreace. To zachytila jeho manželka Jasmina Alagič a veřejně sdílela na sociálních sítích. Však posuďte sami, zda má slavný Rytmus na to, aby se stal příští hvězdou StarDance!

Pohybový talent určitě má. Před pár dny měl Patrik v Brně boxerský zápas s velezkušenou slovenskou hvězdou  MMA Gáborem Borárosem. Zápas sice Rytmus prohrál, to však nic nemění na tom, že bojové sporty jsou jedny nejtěžších na „pohybovou inteligenci“. Patrik tak dokazuje, že mu nic není cizí a ladný tanec po parketu by určitě zvládl.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @rytmusking

 

 

 

Default User Image
maroneta, 30.12.2021 10:56
přeci ten rapper co žije s tou vytlemenou Jasmínou Alagič...bývalí partner Dary Rollins která teď zbalila fotbalistu Nedvěda
Default User Image
Blanka, 30.12.2021 15:45
No já myslím, že by si mohl rozdělat oheň a zatancovat u něj. Tam by byl geroj.