Natálka Grossová se učí vařit. Učitelem je muzikálový kolega Jakub Hübner
Zdroj: Se svolením Muzikál Expres

Natálka Grossová se učí vařit. Učitelem je muzikálový kolega Jakub Hübner

Vytvořeno dne 13.12.2021

Spojil je muzikál. Oba si zahráli a zazpívali v muzikálech Fantom opery, Ples upírů Čarodějka. Zatímco Natálie Grossová (19) v nich byla hlavní hvězdou, Jakub Hübner (32) si v nich zahrál prozatím menší role a na opravdu velkou muzikálovou roli teprve čeká. Společně se Natálka a Jakub už potkali i v nahrávacím studiu při nahrávání dvou duetů. Na Jakubovo druhé album Z pohádky do pohádky spolu nazpívali píseň Mně se zdá, že svítá nám z americké animované pohádky Na vlásku, a na Jakubovo právě vydané vánoční album Jsou Vánoce! nejslavnější vánoční píseň všech dob Tichá noc.

A společně se potkali i před televizními kamerami v pilotním díle nového televizního pořadu Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera, do kterého si čím dál úspěšnější popový a muzikálový tenorista pozval právě Natálku, aby s ní a pro ni připravil čokoládový dortík s ricottou. Natálka se při natáčení přiznala: „Na sladkém ujíždím, sladkosti si neodepřu, to radši pak o to víc cvičím. Nejraději bych jedla a hubla zároveň. A taky se musím pochlubit! Zvládnu uvařit guláš, kuře na paprice nebo některá pálivá thajská jídla. Ale s přípravou sladkostí moc zkušeností zatím nemám.“

Natálku proto Jakub do samotné přípravy čokoládového dortíku s ricottou zapojil. A tak Natálka šlehala sníh, míchala a dala péci dort do trouby. Zatímco na jevištích je přes svůj nízký věk už skutečnou muzikálovou divou, na to, aby se stala Magdalenou Dobromilou Rettigovou 21. století, si budeme muset ještě nějaký ten čas počkat. Ale pod vedením Jakuba by se z Natálie mohla brzy stát ostřílená pekařka a kuchařka. Chuť a předpoklady k tomu rozhodně má.