Nikoho nepotřebuje! Šikovný Zbigniew Czendlik si roucha vyžehlí sám
Zdroj: herminapress

Nikoho nepotřebuje! Šikovný Zbigniew Czendlik si roucha vyžehlí sám

Vytvořeno dne 28.08.2020

Natáčení filmu Gump - pes, který naučil lidi žít je v plném proudu. Režisér F. A. Brabec si vybral na natáčení spoustu skvělých herců. Pár neherců se ovšem na natáčení také sešlo. Například Zbigniew Czendlik, který hraje faráře. Naštěstí se roli nemusel moc učit, protože faráře vykonává i v reálném životě. A svůj kostým opečovával tak, jak je zvyklý ze své fary.

Je vidět, že si s žehličkou rozumí, paní kostymérku k tomu nepotřeboval.

Já jako známý farář musím mít vše v perfektním pořádku. Ale nepotřebuji k tomu žádnou hospodyni nebo tady na natáčení kostymérku. Umím se o své roucho postarát sám. Vše vyperu, přežehlím a je všechno v pořádku,“ usmíval se Zbigniew, když si vzal do ruky žehličku a své "pracovní montérky" si poctivě sám vyžehlil.

Na chlupy domácích mazlíčků má těžkou alergii. Dostal dokonce astmatický záchvat.

Také se svěřil, že potřebuje mít vše v čistotě a to i od chlupů zvířecích mazlíčků, protože má na ně alergii. Proto ani nemá doma žádného zvířecího parťáka.

„Zvířata miluji, ale mám alergii na psy a kočky. Dostal jsem dvakrát astmatický záchvat. Musel jsem se kvůli tomu rozloučit s mojí kočkou Aňou, kterou jsem pojmenoval po mé platonické lásce. A brečel jsem u tohoto, když jsem jí dával do dobrých rukou. Už zvíře na faře mít nemůžu. Ono to souvisí s tím mým celibátem. Doma mně nikdo nečeká a takhle tam byla alespoň ta kočka.“

Film Gump - pes, který naučil lidi žít, natočený podle knihy Filipa Rožkabude mít premiéru 3. prosince. Těšte se na Bolka Polívku, Patricii Pagáčovou, Richarda Krajča, Janu Plodkovou, Karin Krajčo Babinskou a psa Gumpa.