Misska Vavrušková nuceně pobývá v Dominikáně! Na odlet měla pár hodin
Zdroj: Česká Miss Essens

Misska Vavrušková nuceně pobývá v Dominikáně! Na odlet měla pár hodin

Vytvořeno dne 28.04.2021

Nečekaný odlet a pobyt na neutrálním území Kláry Vavruškové mimo Českou republiku, který musí kvůli proti pandemickým restrikcím absolvovat, přišel jako rána z čistého nebe.  Modelka se musela během 72 hodin sbalit a nezapomenout na žádný element, který je pro její účast na Miss Universe nezbytný.

Držitelka titulu ze světové soutěže Miss Earth, kde skončila třetí, se do USA vybavila různými outfity lokálních designerských značek a překrásnými večerními šaty, ve kterých bude reprezentovat Českou republiku na finálovém gala večeru. Jak šaty popisuje sám jejich tvůrce Jakub Poner? „Šaty v barvě lila jsou korzetového střihu s vysokým rozparkem, doplněné o velkou vzdušnou hedvábnou sukni. Nádherně tak kopírují siluetu Kláry, a zároveň ponechávají prostor pro fantazii. Jako hlavní materiál jsme zvolili tyl, který je celý ručně vyšitý korálky a kameny.“

Samotná Klára Vavrušková se v šatech cítí dokonale a nic by na nich neměnila. „Z šatů jsem naprosto nadšená. Líbí se mi na nich úplně vše. Kuba přesně vystihl každý detail,“ nechala se slyšet Klára Vavrušková těsně před odletem do zahraničí.

Česká Miss Essens velmi dbá na to, aby i vzhledem k náročným proti pandemickým opatřením, které je nutné dodržovat nejen při cestách do zahraničí, byla modelka naprosto v bezpečí a měla zajištěný potřebný komfort. Partnerem na cesty je tak pro Kláru Vavruškovou cestovatelský portál, který nechal krásce vytvořit speciální cestovní kufry, které kromě večerní róby obsahují i sexy národní kostým. Aby byla modelčina cesta veselejší, vzala si na cestu i svého maskota, a to šerpovaného papouška Paca.