Kráska Gášpárová slavila v záplavě růží! Pochlubila se i sexy fotkami
Zdroj: Gabriela Gašpárová

Kráska Gášpárová slavila v záplavě růží! Pochlubila se i sexy fotkami

Vytvořeno dne 29.04.2021

Krásných dvacet let oslavila sexy brunetka Gabriela Gášpárová. Uplynulý rok byl pro ni velmi hektický, z neznámé dívky z Moravy se stala filmová hvězda.

Objeví se například v hlavní roli v připravovaném filmu Tomáše Magnuska Bastardi 4, Škola mého života a hlavni roli v další připravovaném mezinárodním filmu Indián, vedle hereckých es, jako je Karel Roden. Jako modelka jde z kšeftu do kšeftu. Na své narozeniny se však alespoň chvíli zastavila a užila si zábavu, i když ani při nich nepřestala myslet na druhé a navíc dodržovala všechny hygienické předpisy.

Pěkný pugét je vhodný při jakékoli příležitosti. V případě Gabriely Gášpárové to byl, s troškou nadsázky, rovnou celý vagón růží. „Byla to dokonalá nálož překrásných květin. Moc mě to potěšilo,“ usmívala se herečka, modelka a moderátorka. Pokud si myslíte, že jí takto šokoval její partner, tak jste tentokrát na omylu. Květiny poslala společnost, s níž Gabriela spolupracuje. „Škoda, že neslavím každý den,“ posteskla si v žertu kráska. Ale to by nebyla ona, aby něco nevymyslela. Hned ten den rozvezla růže sestřičkám a doktorkám do pražských nemocnic. Na jejím instagramu stále probíhá soutěž.

A ještě jeden důvod k radosti Gášpárová měla. Od firmy, pro kterou bude natáčet reklamní klip, totiž dostala jako dar pronájem úžasné limuzíny, což je pro dvacetiletou dívku moc hezký dárek! I když restriktivní opatření kvůli pandemii koronaviru nedovolila žádnou bujarou oslavu, přesto si Gabriela nenechala projížďku ujít. „Vzala jsem pár kamarádek, samozřejmě za přísných bezpečnostních opatření a s negativními testy. Jinak by to ani nešlo.“ Taková dámská jízda bez chlapů je někdy k nezaplacení.