Míša Tomešová: Dáda Patrasová byla mou učitelkou
Zdroj: herminapress

Míša Tomešová: Dáda Patrasová byla mou učitelkou

Vytvořeno dne 07.12.2021

Ačkoli Mikulášská nadílka čeká většinu děti až v neděli, ti, kdo se zúčastnili křtu nového CD dětské skupiny Čiperkové, už ji mají za sebou. Na křtu plném zábavy a veselých písniček se totiž čerty, Mikulášem a anděly jen hemžilo. Dětské publikum tedy získalo nejen nové, čerstvě pokřtěné cédéčko, ale také zpěvník a tričko Čiperek, a spoustu prima dárků přímo od Mikuláše.

Ovšem nejen tím byl pro přítomné děti tento den slavnostní. Mohly si popovídat s Dádou Patrasovou nebo manžely Míšou a Romanem Tomešovými, kteří CD pokřtili i se svýma dvěma syny. „Kluci Čiperky znají,“ svěřila se Míša Tomešová, „mají je rádi, zpívají si jejich písničky. Takže jsme na nabídku role kmotrů kývli prakticky bez váhání.“ Sympatická herečka ale do poslední chvíle netušila, že se na křtu setká s Dádou Patrasovou, ke které chodila jako dítě do Kouzelné školky. „Jsem za tohle setkání po letech opravdu moc ráda!“ usmívala se.

I na Dádě Patrasové bylo vidět, jak je jí mezi dětmi dobře. A stejně jako před lety, působila na některé z nich jako magnet. „Jsou to miláčkové, čisté dušičky," nechala se slyšet ikona dětských srdcí.

Za zmínku také stojí skutečnost, že první čiperkovskou moderátorkou byla Mína, která se později velmi dobře prosadila jako influencerka a nyní se profiluje jako zpěvačka.