Na Hanu Zagorovou zavzpomínal první manžel. Po její smrti se stáhl z veřejnosti
Zdroj: herminapress

Na Hanu Zagorovou zavzpomínal první manžel. Po její smrti se stáhl z veřejnosti

Vytvořeno dne 18.12.2022

Do svého vánočního programového schématu zařadila letos televize Prima také speciální vydání oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka s názvem 7 pádů s Písničkou. Talkshow se tentokrát ponese v duchu vzpomínek na letos zesnulou zpěvačku Hanu Zagorovou.

Před Honzou Dědkem tak stál nelehký úkol – netruchlit, ale bavit. Asi největší obavu z natáčení měl Hančin první manžel Vlastimil Harapes, který dosud nebyl schopen o Hančině odchodu příliš mluvit a stáhl se z pozornosti veřejnosti.

„Média mě oslovovala k vyjádření, ale bylo to velmi čerstvé. V tu chvíli jsem na to vůbec neměl náladu. Dodnes se píše, že jsem nemocný, že jsem v nemocnici… Ale já jsem na to zkrátka duševně neměl. Ani dnes to nebude jednoduché, ale teď už dokážu mluvit,“ svěřil se před natáčením Vánočních 7 pádů Honzy Dědka. „Vzpomínám na ni velmi často, protože jsem ji měl opravdu velmi rád, a dlouho jsem se nemohl smířit s tím, že už tu není,“ řekl zarmouceně Harapes. „V kontaktu jsme byli čím dál méně. V našem setkávání byly čím dál větší mezery. Dříve mi Hanka zavolala, že třeba Štefan někam odjíždí a že si spolu uděláme hezký večer. Ale už dlouho ne. Nemohu říct, že bychom byli v kontaktu do poslední chvíle, to ne,“ dodal baletní mistr.

Vánočních 7 pádů Honzy Dědka nabídne Prima svým divákům v úterý 20. prosince ve 20.15.

Zdroj: TV Prima