To je sen každého herce. Zájem o představení Kostky a Němce je tak velký, že se museli přesunout na větší jeviště
Zdroj: Se svolením Divadlo Ungelt

To je sen každého herce. Zájem o představení Kostky a Němce je tak velký, že se museli přesunout na větší jeviště

Vytvořeno dne 19.01.2023

Divadlo Ungelt muselo přistoupit k nevšednímu kroku. Zájem o představení Pan Halpern a pan Johnson je tak veliký, že se ředitel Ungeltu Milan Hein domluvil s ředitelem Divadla Bez zábradlí Karlem Heřmánkem ml. a jedno představení odehrají pánové Petr Kostka a František Němec před několikanásobně větším hledištěm než je komorní Ungelt.

„Ano je to tak. Museli jsme to udělat, protože lidé chtějí tuto hru vidět a je neustále vyprodáno. A je zvláštní, ačkoliv jsme nijak zvlášť neavizovali, že se představení Pan Halpern a pan Johnson bude 29. března 2023 hrát v Divadle Bez zábradlí, je opět vyprodáno,“ kroutil nevěřícně hlavou umělecký šéf Divadla Ungelt Pavel Ondruch a dodal: „Zájem těší i Petra Kostku a Františka Němce. Přejít z komorního prostředí Divadla Ungelt na větší jeviště Divadla Bez zábradlí není pro pány problém. Oba jsou zvyklí z Národního divadla na daleko větší prostor a dovedou s tím pracovat.“

Na kamenné scéně Divadla Ungelt a Divadla Bez zábradlí je herecký koncert Petra Kostky a Františka Němce beznadějně vyprodaný. A představení Pan Halpern a pan Johnson začíná být vyprodaný už i na Letní scéně Divadla Ungelt.