Pamatujete si Plyšáka z Vyvolených? Karel Frýd si v ZOO zahraje drsňáka
Zdroj: herminapress

Pamatujete si Plyšáka z Vyvolených? Karel Frýd si v ZOO zahraje drsňáka

Vytvořeno dne 14.04.2022

V ZOO se objeví jako voják Bradáč z jednotky, ve které sloužil společně se Šimonem Bilinou coby Haďákem. A jelikož potřebuje pomoc, neváhá svému kamarádovi z války pomoc. „Pocity byly zajímavé. Vojáka jsem nikdy nehrál, bylo to něco neuvěřitelného. Většinu lidí, se kterými jsem hrál, znám, o to to bylo lepší a nebyl jsem tak nervózní,“ vzpomíná na natáčení trenér, který prozradil, proč si ho vybrali. „Požadavek byl, že hledají potetovaného vojáka, který vypadá statně. To jsem jako fitness trenér splňoval. Nakonec jsem tam byl oblečený a tetování vidět nebylo,“ směje se Frýd, který byl moc rád, že se na plac dostal. „Víte, bylo to tak trochu za odměnu. Můj kamarád, kterého mučím v posilovně, mě doporučil produkci. Asi to byla odměna a nechal mě tak mučit na tom place,“ usmívá se.

Nejvíc se Frýd před kamerou potkával se Šimonem Bilinou, se kterým se seznámil až přímo na natáčení. „Znal jsem jen Evu Burešovou, kterou jsem kdysi trénoval a která v tom baru byla a zpívala. Žádnou scénu jsme spolu neměli, ale už tím, že tam byla, to bylo takové přátelské a trochu mě uklidnila.“

Nejnáročnější scéna byla pro Frýda paradoxně mini rvačka, kterou měli předvést u Haďáka doma. „Já se neperu, nemám rád násilí. Konflikty nevyhledávám, a tak zahrát to tak, aby to bylo reálné, bylo složité. Točili jsme to asi desetkrát. Jsem neherec, no,“ přiznává, že zkrátka nevěděl, jak se prát, aby to bylo přirozené na kameru. To, jestli jeho mise v ZOO skončila, netuší, ale byl by rád, kdyby ne. „Mě to moc baví, jsou to krásné zkušenosti. A myslím si, že ten seriál je dobrý a s Bradáčem, kterého jsem tam hrál, to bude ještě lepší,“ směje se sportovec.