S princeznami je dávno konec. Ivana Andrlová dostala roli důchodkyně!
Zdroj: herminapress

S princeznami je dávno konec. Ivana Andrlová dostala roli důchodkyně!

Vytvořeno dne 13.04.2022

Velké překvapení dnes čeká v seriálu 1. MISE nejen diváky, ale i ústřední dvojici Kristýnu Leichtovou a Jana Dolanského (Alice a Dan Hofmanovi). Na nečekanou návštěvu přijíždí matka Alice. Její role se ujala herečka Ivana Andrlová. A důchodkyni si zahrála s chutí.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Princeznou zůstane Ivana Andrlová v našich srdcích nepochybně už navždycky. A to i přesto, že od chvíle, kdy nasadila korunku naposledy, ztvárnila už řadu rolí maminek, tchyní i tetiček. Seriál 1. MISE herečku posunul ještě o generaci dál. Zahraje si svoji první důchodkyni a současně rozvernou tchyni Jana Dolanského alias plukovníka Dana Hofmana. Ivanu Andrlovou ale nabídka role nezaskočila ani na chvilku. „Není se čemu divit, je mi jedenašedesát. Kdyby se dnes chodilo do důchodu jako dřív, už bych v něm byla,“ říká Ivana Andrlová s tím, že taková nabídka ji rozhodně neurazila. „Naopak, jsem ráda. Chci hrát důchodkyně, ale málokoho to zřejmě napadne. Ale já už princezny opravdu hrát nemůžu,“ dodává herečka, která je v osobním životě už i babičkou čtyřleté Rozárky.

V seriálu 1. MISE se zdrží jen nakrátko. Nečekanou návštěvu se její seriálová dcera Kristýna Leichtová alias Alice Hofmanová bude snažit zkrátit na minimum. I když herečka ve vojenském seriálu pouze hostovala, na tento natáčecí den jen tak nezapomene. O drama se jí nepostaral scénář, nýbrž ona sama. „To ráno jsem si zabouchla klíče. V bytě zůstaly i klíče od auta. A tak jsem musela narychlo řešit, jak se brzy ráno dostat do ateliérů. Celou dobu jsem se modlila, aby klíče od bytu, které jsem měla z druhé strany zámku, nebyly otočené. Naštěstí jsem nemusela volat zámečníky, ale celý den jsem byla na nervy,“ vzpomíná na den, který strávila s vojenským seriálem, Ivana Andrlová.

Nenechte si ujít Ivanu Andrlovou v seriálu 1. MISE ve středu 13. dubna ve 20.15 na Primě!