Poslední rozloučení s Josefem Aloisem Náhlovským
Zdroj: herminapress

Poslední rozloučení s Josefem Aloisem Náhlovským

Vytvořeno dne 14.04.2022

Dnes se rodina, přátelé a kolegové naposledy rozloučili s hercem a českým bavičem Josefem Aloisem Náhlovským, který zemřel 7. dubna ve věku 72 let.

Rozloučit se přišli Karel Šíp, Aleš Háma, Jiřina Bohdalová, Pavel Novotný, Václav Upír Krejčí, Petr Janda, Pavel zedníček, Tomáš Linka, Josef Carda, Pavel Novotný, Karel Vágner, Vašo Patejdl, Jakub Smolík a další známé osobnosti.

„Kolega to byl výborný, jako učitel se vyznal v historii. Nikdo mu nevěřil, že je nemocný, protože image hypochondra mu kdysi přidělil Petr Novotný. Když jsme spolu dělali rozhovor pro rubriku Koho čas vzal, bydlel už v Luhačovicích. Měl pocit, že má malý důchod. Nechal si ho přepočítat. Tak mu ho navýšili o 101 korun. To ho pobavilo,“ usmívala se Zuzana Bubílková při vzpomínce na Josefa Aloise Náhlovského.

Český bavič a bývalý učitel Josef Alois Náhlovský zemřel po krátké, těžké nemoci. Josef Alois Náhlovský byl původně učitelem českého jazyka. Na roli baviče se dal v 90. letech, kdy začal spolupracovat s Petrem Novotným a kapelou Fešáci.  S ním také prošel spoustu pořadů a estrád na televizních obrazovkách.

Značnou část profesního života vystupoval s komikem a kamarádem Josefem Mladým, který zemřel v roce 2018 na onkologické onemocnění.