Pavla Trávníčka museli do StarDance přemlouvat. Vyžádal si přítomnost sanitky!
Zdroj: herminapress

Pavla Trávníčka museli do StarDance přemlouvat. Vyžádal si přítomnost sanitky!

Vytvořeno dne 22.04.2021

Herec Pavel Trávníček oprášil svoje taneční zkušenosti, které získal s korpulentní princeznou Droběnou v podání Heleny Růžičkové v Třech oříšcích pro Popelku a statečně přijal nabídku do 11. řady taneční soutěže StarDance. Bylo mu jasné, že to nebude procházka růžovým sadem, proto ze začátku dělal drahoty.

„Jsem stará osoba, a protože stojím nohama pevně na zemi, hned jsem to odmítl. Moje druhá otázka byla, když neodmítnu, jestli tam bude sanitka,“ usmíval se služebně nejstarší účastník letošní taneční dvacítky. „Je taková škodolibá soutěž. To znám ze soutěže  Doremi, kterou jsem uváděl se Sabinou Laurinovou. Někdo přišel, báječně zazpíval a dobrý, ale jakmile přišel exot, všichni se rozradostnili a se zájmem sledovali, co pokazí. Ale nakonec mě do StarDance ukecali a risknu to!“

Herec si vzpomněl na svoje taneční, kdy pánové měli bílé rukavičky a holky natupírované vlasy. Tehdy byl velmi populární tanec jive a pak tančili polku a valčík. Pavel Trávníček ale tuší, že dojde na tance, které v životě netančil. Co s tím bude dělat?

„Na JAMU jsme se učili různé tance, exotické, pantomimu, dokonce i zvedačky. Myslím, že vyloženě strach mít nemusím, protože v muzikálech také tančím a učím se choreografii. Tak uvidím, co to přinese,“ uvedl Pavel Trávníček a klidným hlasem dodal, že mu je jedno, na jakém místě se umístí. Pak ale přiznal: „Ta soutěživost tam určitě je. Každý říká, že je mu jedno, jak dopadne. Ale jakmile se začne soutěžit, každý chce ze sebe vydat co nejvíc. Nejsem jiný. Přestože jsme zkušený divadelník, myslím, že budu mít trochu nervy. Ale jakmile vlezu na parket, určitě to ze mne spadne. Jeviště, a parket jeviště je, já považuji za svůj druhý domov.“

Pavel Trávníček ještě netuší, která taneční partnerka ho bude mučit ve zkušebně tak, aby jí pak ladně provedl parketem. Jedno je ale jisté. Pavel Trávníček se rozhodl, že i když StarDance bude dřina, soutěž si hlavně užije.