Plyšák Adolfeen šéfoval sexy scéně Burešové a Lambory. A je to hodně hustý!
Zdroj: TV Prima

Plyšák Adolfeen šéfoval sexy scéně Burešové a Lambory. A je to hodně hustý!

Vytvořeno dne 17.04.2021

Do postelové scény kecá Evě Burešové a Markovi Lamborovi plyšový maňásek Adolfeen, za kterým stojí DJ Roxtar aka Dominik Turza, pro kterého je Adolfeen pomůckou po úspěšně absolvované terapii závislostí.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Adolfeen mě zachránil v koronakrizi, protože jako DJ se teď neuživím,“ uvedl Dominik Turza a dodal: „Začal jsem s ním jezdit po mejdanech, vystupovat a všem se to hrozně líbilo.“

Později, v roce 2020, nastoupil Dominik Turza do léčebny se závislostí na alkoholu a drogách. Tam mi řekli, že když už jsem čistej a pochopil jsem, o čem ten dospělej život je, tak bych mohl Adolfeena využít nějak víc, nabídnout ho lidem skrz videa, písničky. Napadlo mě napsat písničku Corona Firus a natočit s ním srandovní videa. Povedlo se to a doufám, že díky Prima COOL pozná Adolfeena ještě víc lidí. Mám vystudovanou vyšší odbornou školu moderátorskou a vlastní talkshow bych si splnil velký sen,“ uvedl Dominik Turza, jehož megahit Corona Firus, který má dnes na svém kontě přes tři a půl milionu zhlédnutí a delfína vystřelil na přední příčky top trendů na YouTube.

Do pilotní epizody Nečum na mě show, která je nyní k dispozici na YouTube. O tom, zda bude snad nejšílenější talkshow všech dob pokračovat, rozhodnou diváci na webové stránce chcinacool.cz, kde můžou od pondělí 12. dubna do neděle 18. dubna dát Adolfeenovi každý den jeden hlas. V anketě můžou zvolit z možností „ano“, „ne“ nebo „je mi to úplně jedno“. Výsledky pak budou zveřejněny v průběhu pondělí 19. dubna na webu chcinacool.cz a na sociálních sítích Prima COOL.