Premiéra Jana Žižky: Usměvavý Jákl a Roden, Agáta s Jaromírem, Šebrle s novou přítelkyní, Krampol s krásným doprovodem
Zdroj: herminapress

Premiéra Jana Žižky: Usměvavý Jákl a Roden, Agáta s Jaromírem, Šebrle s novou přítelkyní, Krampol s krásným doprovodem

Vytvořeno dne 06.09.2022

Čtyři roky uběhly od první klapky filmu Jan Žižka režiséra Petra Jákla a snímek se konečně dostal do českých kin. Premiéra byla velkolepá a čas si na ní našly nejen herecké hvězdy, které uvidíte ve filmu, ale také české celebrity.

A tak se po červeném koberci prošli Til Schweiger, Sophie Lowe, William Moseley či s mužným vousem Christopher Rygh a také čeští herci, kteří ve filmu účinkují např. Jan Budař, Karel Roden, Roman Šebrle, Ben Cristovao, Lukáš Krpálek a další.

Na film Jan Žižka se do kina ve Slovanském domě přišli podívat také Safvan Tofi, Iva Kubelková s partnerem, Adam Mišík s přítelkyní Natálií Jiráskovou, Jiří Krampol v dobrovodu neznámé krásky, modelka Kateřina Průšová, Lejla Abbasová s doprovodem a další osobnosti českého šoubyznysu..

Film Jan Žižka bude uváděn také v zahraničí, a proto vznikly dvě jazykové verze filmu i upoutávek. Ty budou k vidění jak v originálu s titulky, tak v českém dabingu. Na tom se kromě herců na plátně podíleli například i Petr Lněnička, Nina Horáková, Martin Stránský, Michal Dlouhý, Václav Rašilov, Jaromír Meduna, Jan Šťastný, Ondřej Kavan, Jitka Čvančarová, Tomáš Juřička, Petr Neskusil, Vasil Fridrich, Ernesto Čekan, Pavel Nečas, David Matásek, Filip Antonio, Josef Pejchal a další.