První fotky z utajované svatby Ondřeje Brzobohatého a Daniely Písařovicové. Známe detaily obřadu
Zdroj: herminapress

První fotky z utajované svatby Ondřeje Brzobohatého a Daniely Písařovicové. Známe detaily obřadu

Vytvořeno dne 18.09.2023

To, co se od včerejška v Čechách jen proslýchalo, dneska Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý potvrdili. Opravdu ve slunné Itálii vstoupili do svazku manželského, s čímž se novomanželé rádi pochlubili.

„S tímhle se pochlubím víc, než rád. Z dlouho plánované dovolené v Itálii se postupem měsíců po zvážení pro a proti vyklubala naše svatba s Danielou. Zjistili jsme, že evidentně nejsme první Češi, které to napadlo, a dnes můžeme konstatovat, že to bylo po všech stránkách dobré rozhodnutí,“ napsal pod svatební fotografii Ondřej.

Mimo jiné Ondřej Brzobohatý vysvětlil, proč se brali tak brzo po zásnubách. „ S velkou nadsázkou a humorem lze tvrdit, že Daniela (dle jejích slov) na svatbu spěchala do doby, dokud jí to stále známky gravitace v obličeji dovolí a já se chtěl zkrátka oženit, protože mě nebaví být rozvedený, což sebou nese cejch někoho, kdo prohrál. Dnes můžeme s klidem v srdci nahlas říct, že Daniela to jako krásná nevěsta stihla a já se cítím jako vítěz. A tak tedy společně, Brzobohatí.“  

Mladá paní Daniela Brzobohatá tentýž příspěvek do slova a do písmene sdílela na svém profilu na sociální síti.

 

 

 

Default User Image
Huberta, 22.09.2023 14:01
Proč nás pořád krmíte tou zbytečnou svatbou! Myslíte že do třetice všeho dobrýho se to Brzobohatýmu povede? Nepovede,Ondřej není pro manželství stvořenej a nikdy nebude.Ať udělá Písařovicový dítě ,protože jenom to ona od manželství očekává.