Roman Tomeš tajně doufá, že ho manželka okrade. Pak teprve si splní velký sen
Zdroj: herminapress

Roman Tomeš tajně doufá, že ho manželka okrade. Pak teprve si splní velký sen

Vytvořeno dne 15.06.2021

 

Zpěvák a herec Roman Tomeš má cestovatelskou duši, proto si s pravověrnými motorkáři neodpustil vyjížďku na romantické místo nad přehradou Slapy. Silným strojům na skútru občas nestačil, ale pohodu z výletu mu to nepokazilo.

„Je pravda, že když jedu s motorkáři na výlet, tak nestíhám. Časem bych si chtěl udělat papíry na velkou motorku a koupit si pořádnou mašinu, ale svůj skútr mám rád, protože jsem ho dostal od své milované ženy k 30. narozeninám,“ nenechal dopustit na svého miláčka Roman Tomeš. Stejně tuší, že o spolehlivý stroj brzo přijde.

„Slíbil jsem Míše, že ji naučím na skútru jezdit. Tajně doufám, že až to udělám, tak mi ho ukradne a já budu nucený si koupit větší mašinu. Ale až si budu vybírat velkou motorku, bude to dilema, kterou vybrat,“ zasnil se Roman, ale pak zcela pragmaticky dodal: „Ale jsem chudý umělec, tak mi zatím musí stačit můj milovaný skútr.“

Na skútru může Roman objíždět i letní scény, kde přes prázdniny hraje. „Přes léto chystáme letní scény karlínského divadla a Divadla Kalich. Pak se těším na podzim, kdy s kapelou vyjedeme jako předskokani koncertů Ewy Farne. Čeká nás toho spousta. A samozřejmě Slunečná. Diváci se mají na co těšit,“ uvedl Roman Tomeš a dál pokračoval ve své romantické vyjížďce, při které si krásně odpočine od práce a rodiny.