Roušky sebou! Noc s hvězdami na zámku Zahrádky bude!
Zdroj: Archiv Noc s hvězdami

Roušky sebou! Noc s hvězdami na zámku Zahrádky bude!

Vytvořeno dne 24.09.2020

 

I koncert „Noc s hvězdami“ měl letos problémy a to díky celosvětové pandemii, protože se měl uskutečnit, tak jako každý rok první sobotu v srpnu. Vypadalo to, že se letošní ročník vůbec neuskuteční, ale pak se ozval Liberecký kraj a pár sponzorů, včetně letošního generálního partnera skupiny ČEZ, abychom benefici uskutečnili a tak se v totálně krátkém čase rozjely přípravy a pokud nezasáhne vyšší moc, koncert by měl proběhnout v sobotu 26. září 2020.

Ovšem, díky posunutému termínu na konec září, bude koncert, kvůli už možnému chladnějšímu počasí a dřívější tmě začínat v 16.00 hodin. A další letošní změnou bude, že se koncert z architektonických bezpečnostních důvodů nebude konat klasicky na vnitřním nádvoří zámku, ale v zahradě této historické a vyhořelé památky. Letos se změnila i výše vstupného z 300,- Kč na 200,- Kč a to díky době, jaká bohužel je, také to, že letošních účinkujících bude přibližně o polovinu méně a též při letošním ročníku odpadne už též klasický koncert kapel.

A kdo se pokusí na zámku Zahrádky pobavit diváky a podpořit kulturu, cestovní ruch a vzájemné potkávání se?

Dorazí zpěvačky Heidi Janků, Jitka Asterová, českolipská rodačka Zuza Nová a zpěváci Jarek Šimek a  Martin Harich. A jako už tradičně, letos po dvacátédruhé zazpívá producent tohoto koncertu Martin France.

Premiérově letos bude celou akcí provázet moderátor rádia Bonton Marek Fottr.