Jak Eva Samková sbalila herce Adamczyka? Žádná romantika!
Zdroj: TV Prima

Jak Eva Samková sbalila herce Adamczyka? Žádná romantika!

Vytvořeno dne 23.09.2020

 

Už téměř dva roky tvoří pár. Jak se dali dohromady nejúspěšnější česká snowboardistka Eva Samková s mladým talentovaným hercem Markem Adamczykem? I o tom se povídalo v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Ona sbírá medaile, on potlesk, oba na prknech, která znamenají svět.

Video soubor

Dohromady snowboardistku Evu Samkovou a herce Marka Adamczyka svedla náhoda, sociální sítě, Markova lhostejnost a Evina proaktivita.

„Začal mě sledovat na Instagramu, taky jsem ho začala sledovat a předpokládala jsem, že mi napíše. A on mi nenapsal. Tak jsem mu napsala já. Dával tam vtipné Instastories a já mu napsala, že je skoro stejně tak vtipnej jako já. To zabralo a pak mě pozval do divadla,“ popisuje prvopočátky jejich vztahu Samková.

„Tím jsem to vyhrál,“ směje se Adamczyk, který se s Evou osobně viděl poprvé jen pár dní před instagramovým spojením. „Poznali jsme se na koncertě Pro Světlušku. Dělal jsem s Evou rozhovor. Byl jsem z toho hrozně nervózní, přímé přenosy moc nedělám a Evu jsem vůbec neznal. Věděl jsem, kdo je Eva Samková, znal jsem to jméno, ale to bylo všechno. Připravoval jsem si fóry o prknech, která znamenají svět, a bylo to strašně trapný,“ vzpomíná na první setkání herec.

I pro Evu bylo první setkání rozčarováním. „Říkali mi, že se mnou bude dělat rozhovor Marek, myslela jsem, že to bude Marek Eben, a říkala jsem si, že to je skvělý, protože ho mám moc ráda. A pak přišel tenhle Marek. Ale byl v pohodě,“ vypráví herečka.

Dalšími hosty u Honzy dědka byla Bára Poláková, Eliška Křenková a lékař Tomáš Šebek.